6:1
0:1
- : -

OLYMP FLORBAL B - Florbalová akademie MB 7:2
6. Alex Kubala, 13. Ondřej Vinař, 14. Marek Šimáň, 16. Ondřej Vinař, 18. Ladislav Kobes, 21. Matyáš Stupka, 24. Ondřej Vinař - 17. Jaromír Nop, 32. Filip Drška; rozhodčí: Cyril Polák - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Kryštof Holub ? - Vojtěch Štrych ?, David Beneš ?; po třetinách: 1:0, 6:1, 0:1;
36:00
31:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #81 Filip Drška, asistoval #77 Michal Šeda (7:2).
29:46
Vyloučen hráč #20 Alex Kubala družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
27:25
Vyloučen hráč #21 Maxim Husák družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #38 Ondřej Vinař, asistoval #29 Ladislav Kobes (7:1).
20:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #83 Matyáš Stupka, asistoval #38 Ondřej Vinař (6:1).
20:40
Matyáš Stupka si dal závod s Usainem Boltem přes celé hřiště, vyhraný závod zakončuje neuvěřitelnou střelou která se jen mihla kolem hlavy Boleslavského brankáře
18:34
Střídání brankáře. Nový brankář #69 David Beneš družstva Florbalová akademie MB
18:23
Timeout Florbalová akademie MB
17:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #29 Ladislav Kobes, asistoval #20 Alex Kubala (5:1).
17:35
Ladislav Kobes nám všem zde ukázal svůj takzvaný backhandový blafák a dostává ho do Branky Boleslavi
16:48
Vyloučen hráč #98 Matěj Kalivoda družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
16:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #80 Jaromír Nop, asistoval #70 Marek Homolka (4:1).
15:57
Vyloučen hráč #38 Ondřej Vinař družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za zvedání florbalky.
15:57
Ondřej Vinař dnes zlobí a jde si odpočinout na dvě minuty.
15:18
15:00
Olymp překvapil Mladou Boleslav svojí taktikou postav si zeď ve své bráně v podobě pana Holuba.
13:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #30 Marek Šimáň, asistoval #5 Jakub Novák (3:0).
13:45
Po nudnější první třetině ukazuje olymp konečně své dovednosti a hráčské duo Ondřej Vinař a Mára Šimáňů ukazují své dovednosti.
12:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #38 Ondřej Vinař, asistoval #75 Lukáš Jusko (2:0).
12:00
12:00
05:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #20 Alex Kubala, asistoval #75 Lukáš Jusko (1:0).