- : -
Zlín Lions
FBS Olomouc

Zlín Lions - FBS Olomouc 8:6
2. Adam Jiříček, 6. Ondřej Kahoun, 9. Michal Baroň, 16. David Vodica, 29. David Vodica, 37. Michal Baroň, 50. Lukáš Ondroušek, 58. Lukáš Ondroušek - 14. Igor Macháček, 15. Tomáš Jelínek, 47. Jan Kopecký, 55. Tomáš Skoupil, 56. Tomáš Jelínek, 60. Jan Kopecký; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 150; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 18 - Jan Štěpánek 5, Martin Navrátil 12; po třetinách: 4:2, 2:0, 2:4;
Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér):
Předně, veliký dík fantastickým divákům. Pomohlo to strašně moc. Potom obrovký dík všem hráčům, včetně soupeře. To jsou zápasy, které Divizi posouvají dál. U svého týmu velké zvláštní dík hráčům, kteří hráli se zraněním, či s virozkou. Velmi si toho vážím. Hra jako taková byla z naší strany jako den a noc. Musíme popracovat na emocích :) Olomouckému Tondovi do nemocnice rychlé uzdravení, aby týmu pomohl k a v play up.
Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí):
Dnes velmi težké utkání. Musíme si přiznat, že prvni dvě třetiny nás Zlín přejel a vzhledem k absencím důležitých hráčů a nemocem několika hráčů v dnešní sestavě, jsme mu nebyli schopni dvě třetiny na hřišti konkurovat. Byli všude o něco dřív a nám se nedařilo vůbec nic. Ve třetí třetině jsme se zvedli, ale bohužel už se nám nepodařilo víc korigovat konečný výsledek. Pro nás poučení, že je potřeba makat ještě víc a doufáme, že se u nás už konečně přestane kupit marodka. Dnes jsme tu bohužel přišli o dalšího hráče, Tondu Mikulíka, kterému přejeme brzké uzdravení a děkujeme fanouškům Zlína, že ho ihned po zranění odvezli do nemocnice. Soupeři děkujeme za zápas a bojujeme dál!!!#hot16
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:59
Vodica na závěr místo brány bez golmana trefuje tyčku a padl nedůvěřive na palubovku
59:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #11 Tomáš Skoupil (8:6).
57:49
Hosté zkouší hru v 6
57:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (8:5).
57:11
Hostující hráč zakopl o vzduch a vytřel nám palubovku, děkujeme
55:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #3 Jiří Novák (7:5).
55:28
Hosté využívají přesilovku a snižují skore
54:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #87 Tomáš Jelínek (7:4).
53:47
Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry.
53:02
Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
46:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #12 Daniel Tichý (6:3).
44:30
Vyloučen hráč #15 Igor Macháček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
43:22
Haša ted hlasitě nesouhlasí s rozhodčím
42:41
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #26 Jan Kopecký.
36:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #77 Filip Horník (6:2).
36:06
Javořík chtěl otočkou zamotat soupeře, ve výsledku zamotal sám sebe
33:24
Zlín zatím oslabení zvládá bez větších problémů
32:43
Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
32:14
Na obou stranách vidíme ted hodně šancí
28:52
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #81 Adam Javořík (5:2).
15:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (4:2).
15:40
Vodica vykoupal Olomouckého golmana
14:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (3:2).
14:49
Jelínek přesnou střelou vstřeluje další gol pro Olomouc
13:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:1).
13:35
Míček projel Steigrovi mezi nohama až do brány
12:31
Vyloučen hráč #81 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
12:31
Máme tu první vyloučení zápasu
11:16
Všechny střely hostů zatím Steiger bez problému chytá
08:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #11 Jakub Holiš (3:0).