0:0
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Florbal Primátor Náchod 1:2
14. Adam Pivoňka - 7. Marek Hluchý, 26. Marek Svoboda; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Křemen 17 - Vlastimil Skalický 16; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Dneska rozhodla produktivita. Díky soupeři a hráčům za hru.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Dnešní výkon byl špatný a hráči to vědí. Máme pokorný tým, který ví co dnes udělal špatně. Získali jsme 3 body a potvrdili, tak body z minulého týdne. Známe své silné stránky i věci na kterých musíme urgentně pracovat a to budeme. Byla to perfetní zkušenost pro náš nový tým. Díky soupeři za lekci a hodně štěstí do zbytku sezony!
60:00
Máme za sebou za mě i nečekaně utkání, kde dominovaly obě obrany včele s vynikajícími brankáři, jenž i zaslouženě obdrželi ceny pro nejlepší hráče utkání svých týmů. Domácí tým dnes jasně dokázal, že jejich zlepšená hra není náhoda. Že mohou hrát opravdu s každým a rozdat si to na férovku. Bohužel ani dnes to domácím těsně nevyšlo a Náchod si připsal další těsné vítězství do své sbírky.Děkuji všem za pozornost a přeji krásný zbytek večera. Nashledanou

60:00
Střely ve 3. části: 5:2
60:00
60:00
Se závěrečným  hvizdem se nám tady strhla i trochu větší mela, až musel zasáhnout i náš hlavní pořadatel a pomoci rozhodčím včas zažehnat větší konflikt.
59:58
To už vypadá špatně pro Rudnou. Hosté mají rozehrávku z rohu.
59:33
Domácí to znovu zkouší bez brankáře.
59:32
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
59:32
Šance pro domácí se zvyšují. Donaj si neodpustil pár nesportovních gest.
59:20
Domácí se snaží i ve 4 a jsou velice aktivní
58:49
Hosté v plném počtu
58:44
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za opakované přestupky.
58:44
To vypadá už zle. Osobně vůbec nevím, pořádně jsem to neviděl, ale jeden z domácích hráčů dostává menší trest.
56:49
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
56:49
Pressing přinesl své ovoce. Domácí si zahrají 3. přesilovou hru v utkání. Obrovská šance pro vyrovnání za povzbuzujícího potlesku domácího kotle.
56:30
Rudná vytahuje svůj pressing. Není na co čekat.
55:30
Čas se pro domácí nebezpečně krátí.
55:00
Utkání sleduje 101 diváků. Děkujeme.
52:55
Náchod nadále aktivní a při každé příležitosti se snaží zvýšit svůj náskok. Rudná nesmí zapomenout i na zpětná vrátka. Obrana domácích je ale dnes opravdu pevná v čele s jistým brankářem.
51:46
Hosté v plném počtu.
51:44
V samotném závěru přesilové hry se Sklalický zaskvěl proti Hanzlovi i následné dorážky Kepky.
50:45
Polovina přesilovky pryč.
49:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
49:45
Výhoda končí v hostujících blocích. Následuje tak druhá přesilová hra domácích za mohutného tleskání domácích fandů.
49:20
Výhoda pro domácí! Dočkáme se vyrovnání?
48:38
Rudná se snaží si vypracovat příležitost k vyrovnání. Hostující obrana je stále jistá.
46:44
Čím více se blíží závěr utkání za tohoto stavu, tím více pracují emoce na obou stranách.
45:45
Rychlá rozehrávka Rudné z útočného rohu až nahoru na zcela volného Pražáka, jenž na nic nečekal a vypustil projektil. Ten Skalický vyrazil pouze před sebe k Hanzlovi, který v ztísněném prostoru nedokázal přesně zamířit.
42:22
Břevno za zády Křemena!
41:48
A skulinka se objevila. Lukáš Kepka však na brankovišti nedokázal přehodit Skalického
41:30
Rudná na míčku a snaží se nalézt skulinku v náchodské obraně.
40:01
Úvodní buly třetího dějství tentokrát na straně hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:55
Ze slibně se vyvíjející se akce domácích už nakonec nic nebylo. Pozorná obrana Náchoda si vše pohlídala a zřejmě druhé dějství skončí za hostující brankou.
39:50
Slibná standartní situace domácích končí u Špačka, jehož střelu z výběhu zastavuje opět jistý Skalický.
39:00
Poslední minuta druhé dějství a z kratší pasivní části se zvýšila frekvence od obou aktérů. Rychlý brejk Karáska zastavuje jistý Skalický
36:51
Trochu se nám tady zvyšuje emociální stránka této krásné hry.
35:23
Sledujeme hodně vyrovnanou pasáž hry, kdy oba týmy vzájemně vyčkávají na možná okénka v obranných řadách.
33:45
Křemen má svůj skvělý den a opět skvěle podržel svůj tým jistým pozičním zákrokem.
31:38
30:52
Tyčka! Ondřej Šantora dostal nabito od Marka Hluchého, ale jeho přímá dělovka se odrazila pouze od levé tyčky.
30:06
Domácí v plném počtu a začíná tak jejich zkrácená přesilová hra.
29:38
Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
29:38
Marek Vojáček vystihl rozehrávku hostů a pelášil směrem dopředu. Byl zastaven pouze za cenu faulu. Uvidíme tak krátkou hru ve 4
29:06
Domácí se zatím úspěšně brání. K vyložené šanci hosty nepustili.
28:06
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zvedání florbalky.
28:06
Hosté budou hrát druhou přesilovou hru v utkání.
27:25
Perfektní obranný zákrok Pražáka
25:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #37 Václav Grulich (1:2).
25:51
Náchod si nakonec vytvořil místo pro volnou střelu z větší vzdálenosti, kterou i díky silnému provozu před brankou domácích proměňuje Svoboda.
25:28
Role se trochu obrátily a domácí teď poctivě čeká v bloku, co soupeř vymyslí.
23:00
Důrazný Novosad před hostujícím brankovištěm. Skalický si s jeho beckendovou střelou poradil.
21:35
Jen jsem to dopověděl a menší hrubka v domácí rozehrávce. Křemen ale okamžitou střelu chytá bez komplikací.
21:33
Na obrázku hry se prozatím nic nezměnilo. Náchod pozorně vyčkává na svou příležitost a nechává Rudnou tvořit.
20:01
I v úvodu druhého dějství buly na straně domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
19:59
Náchod se držel na míčku a snažil se o poslední slovo. Míček se však dostal k Martinu Špačkovi, jenž ještě zvádl protáhnout Skalického. Na průběžném nerozhodném výsledku se však už nic nezměnilo.
19:00
Poslední minuta první třetiny
18:00
V krátkém sledu další dva jisté zákroky Křemena.
16:58
Skvělá souhra rychlých rukou Karáska a důrazu Pivoňky. Druhý jmenovaný však z otočky míjí branku.
14:20
A rázem to mohlo být 2:1, ale Skalický se zvádl perfektně a hlavně rychle přemístit proti střele Brychty, jehož střelu akrobaticky pro diváky vykopl.
13:43
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (1:1).
13:43
Zvýšená aktivita Rudné přináší své ovoce. O minutu později byla spolupráce Špačka a Pivoňky již úspěšná. Na střelu nad pravé rameno byl Skalický krátký.
12:25
Sledovali jsme pasáž nahoru, dolů. Nejprve Špaček se skvěle vrátil a okamžitě obrátil hru na Pivoňku, jehož střela skončila v bloku a následoval okamžitý brejk na druhou stranu. Tam ale vystavil Křemen jasnou stopku.
10:35
Nadějná akce domácích, ale pozdrav Novosada byl pro Skalického až moc zdvořilý.
08:45
Rychlá kombinace na jeden dotek v podání Náchoda. Naštestí pro domácí byl na brankovišti nejdůraznější Matěj Dejm a míček odklidil do bezpečí.
06:41
Vlastní branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý (0:1).
06:41
Hosté vcelku nešťastným gólem využívají nabídnutou příležitost. Marek Hluchý smolně tečoval hostující přihrávku, že ani Křemen nestihl zareagovat.
06:03
Vyloučen hráč #11 Kryštof Kříž družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky.
05:45
Výhoda pro Náchod.
04:28
První úspěšná akce i na straně Rudné. Ovšem Bubeník z první míjí zhruba o metr svatyni Skalického.
02:41
Náchod zatím pozorně vyčkává a hrozí z rychlých protiútoků.
01:26
Nyní zaúřadovala rychlá a pohotová pravačka Křemena.
00:54
Ale první zákrok utkání si připisuje domácí Křemen
00:01
Úvodní buly na straně Rudné
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Adam Středa, David Špaček, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Marek Hluchý, Ondřej Šantora, Martin Špaček, Jan Karásek, Adam Pivoňka
00:00
Vážení čtenáři, dovolte mi vás srdečně přivítat u utkání 13. kola Národní ligy - skupiny západ, konkrétně u duelu mezi domácím Sokolem z Rudné a Náchodem. Veškeré předzápasové předpoklady pasují hostující tým do role favorita. Nejen postavení v tabulce, ale i první letošní vzájemné utkání hovoří jasně pro Náchod. Ale domácí družstvo se postupem času zvedá a předvádí skvělé, koncentrované a bojovné výkony. Proč bychom tedy nemohli být dnes svědky úspěšné odvety od domácího týmu? Jistě napínavým utkáním vás provede Lukáš Beran. Začínáme v 17h, zůstaňte tu s námi.