2:2
1:4
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Wizards DDM SO Praha 10 3:10
22. David Rybnikár, 40. Matěj Soukup, 57. Adam Petrák - 5. David Bouda, 14. František Jíra, 16. Filip Müller, 16. Sebastian Maxa, 34. David Bouda, 39. Matyáš Rygl, 41. Matyáš Rygl, 55. Sebastian Maxa, 60. Tomáš Branžovský, 60. Martin Lazárek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 37 - Jan Hartman 13; po třetinách: 0:4, 2:2, 1:4;
Komentář domácích Jíra František (Trenér):
Většina gólů jako přes kopírák, škoda toho. Po prospané první třetině jsme se dokázali vzchopit a konkurovat, soupeř si dnes ovšem odváží zaslouženou výhru. Děkujeme všem zúčastněným za zápas.
Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí):
Zbytečně nervózní zápas, protože jsme neporměňovali jasné šance. Zápas byl tvrdý, děkujeme soupeři, pořadatelům a příjemný zbytek neděle.
60:00
Střely ve 3. části: 6:15
60:00
59:59
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (3:10).
59:32
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (3:9).
57:12
Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
56:05
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #77 Adam Petrák, asistoval #96 Matěj Soukup (3:8).
54:39
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (2:8).
40:52
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Rygl, asistoval #86 Matiáš Jaroš (2:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:18
40:00
39:03
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup bez asistence (2:6).
38:49
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Rygl, asistoval #36 Sebastian Maxa (1:6).
34:20
Vyloučen hráč #5 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
33:51
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (1:5).
21:35
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #4 David Rybnikár bez asistence (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:14
20:00
15:43
15:22
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Müller, asistoval #25 Karel Smutný (0:3).
13:36
Vlastní branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #93 František Jíra (0:2).
11:38
Vyloučen hráč #4 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka.
04:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Lukáš Tesařík, Petr Krob, Karel Smutný, Filip Müller, Jan Heller