0:1
3:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbalová akademie MB 3:1
49. Victoria Binědová, 56. Victoria Binědová, 60. Victoria Binědová - 39. Adéla Francová; rozhodčí: Martin Klán - Filip Beran; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 16 - Klára Šimonová 15, Adéla Trnková 10; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:0;
Komentář domácích Vokáč Jan (Trenér):
Tak už konečně i my víme, jak chutná výhra. Zavedli jsme nový rituál, který nám snad i do budoucna pomůže. Za dnešní zápas patří holkám velké díky, byla na nich vidět od začátku chuť a hlad po vítězství. Celou dobu jsme si za ním šli, soupeře jsme takřka do žádné pořádné šance nepustili, naopak sami jsme se tlačili do zakončení. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér):
Těžko hodnotit dnešní zápas, ve ktreré jsme toho opravdu moc nepředvedli. Navázali jsme tak na včerejší nepovedené utkání proti Tatranu a opět odjíždíme bez bodů. Pořadatelům a soupeřkám děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (3:1).
59:15
Bolelsav na balonku, ale zatím spíše za brankou domácích
58:43
SLávistky se drží na balonku
57:01
Pelcová nahazovala před branku, Holečková vyráží a jedna z hráček Boleslavi naštěstí pro domácí na balonek nedosáhla
55:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (2:1).
55:12
Domácí nejprve přežili velkou šanci Boleslavi a vzápětí se na druhé straně trefuje Binědová a posílá Slávistky do vedení
53:23
Domácí v plném počtu
52:25
Binědová se v oslabení dostala ke 2 střelám, Trnkovou ale nepřekonala
51:23
Vyloučen hráč #50 Edita Boháčková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
51:05
Zborníková střílela od mantinelu, Trnková se překvapit nenechala
48:45
48:45
Konečně se domácím hráčkám podařilo vyrovnat. Střela Binědové nakonec propadla hostující brankářce mezi nohama a balonek se sotva dokutálel za brankovou čáru.
47:37
Teď Holečková i s pomocí břevna své branky zneškodnila další šanci Mladé Boleslavi
45:19
TRnková si připisuje první těžší zákrok proti střele Binědové, kterou vyrazila ramenem
44:11
Lendelová se dostala ke střele, trefuje pouze první hráčku před sebou
41:43
Hosté v plném počtu, i druhá přesilovka domácích zůstává naevyužita
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:5
40:00
39:43
Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
38:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Adéla Francová, asistoval #30 Veronika Kolářová (0:1).
38:57
Konečně vidíme první branku zápasu. Po takové nenápadné akci se dostala k balonku Francová a střelou přes soupeřku k tyči překonává Holečkovou
37:45
Až v závěru přesilové hry se slávistkám podařilo dostat zpět k balonku, po konci přesilovky nebezpečně střílí Binědová, Šimonová chytá
37:09
Skřivánková získala balonek a rozhodla se, že už ho nikomu nepůjčí. Teď držela balonek dobrých 20 vteřin
36:41
Vyhození hostů zachytila na polovině hřiště Duchková a Slávistky tak pokračují v tlaku
36:22
Binědová střílí těsně vedle
35:51
Vyloučen hráč #62 Bára Klikarová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:00
30:55
Domácí vyhazují a Binědová se málem ještě dostala k vyhozenému balonku, ale hostující obrana tam byla rychleji
30:41
Skřivánková to zkoušela znovu z velkého úshlu, Holečkovou ale nepřekvapila
30:13
Střela SKřivánkové netrefila domácí branku
30:00
Vyloučen hráč #70 Nela Kubíková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:31
Přečíslení domácích zakončila střelou Boháčková, bohužel těsně vedle
29:18
Hostující hráčky hezky rozehrály volný úder a Kolomazníková těsně minula pravou tyč domácí branky
28:21
Binědová z otočky trefuje tyčku
25:26
Pelcová prošla obranou Slavie a nebezpečně vypálila. Střelu i následnou dorážku likviduje Holečková
22:51
Binědová proběhla podél mantinelu do velké šance, ale brankářku hostů nepřekonala
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:53
V posledních skundách našla Šindelářová na středu Staňkovou, ta ale bohužel střílí těsně vedle
16:22
Teď musela vytáhnout skvělý zákrok domácí brankářka Holečková proti nebezpečné střele Kolomoazníkové pod břevno
13:25
Slávistky jsou v posledních minutách o něco aktivnější, na úvodní branku zápasu zatím stále čekáme
06:00
V úvodu zápasu jsme viděli několik šancí na obou stranách, brankářky jsou zatím pozorné
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Adéla Plchová, Kamila Zikmundová, Bára Klikarová, Kateřina Beránková, Barbora Pelcová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Simona Staňková, Victoria Binědová, Tereza Duchková, Natálie Šindelářová, Nela Kubíková