5:3
5:5
- : -

ASK Orka Čelákovice - Prague Tigers 11:10
11. Michal Němeček, 25. Marek Korych, 33. Jan Zoufalý, 35. Jan Zoufalý, 38. Jan Zoufalý, 39. Jan Kolář, 44. Marek Korych, 48. Petr Němeček, 49. Jaroslav Verner, 58. Marek Korych, 60. Petr Němeček - 10. Vojtěch Řádek, 20. Jan Nachtmann, 22. Jan Nachtmann, 32. Vojtěch Řádek, 34. Vojtěch Řádek, 45. Vojtěch Kučera, 49. Vojtěch Kučera, 49. Thomas Heřmanský, 50. Thomas Heřmanský, 52. Vojtěch Řádek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 5:6; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 23 - Kryštof Ernst 21; po třetinách: 1:2, 5:3, 5:5;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
Z naší strany zápas blbec. Hromada individuálních chyb. Chyby do obrany. Hráli jsme v nestandardních obraných dvojicích i útocích. Bylo to znát. Musíme odsttranit spoustu nedostatků. Výhru jsme vybojovali několika individuálními výkony. Většina. týmu neodehrála odeální zápas.
Komentář hostů Janů Lukáš (Vedoucí):
Z naší strany lépe odbojované utkání než minulý týden, ale ovšem příliš mnoho individuálních chyb nást stálo body. Děkujeme soupři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:55
Atmosféra nám tu houstne, šance za šancí, ostré souboje a v posledních sekunách Orka vstřelila vítězný gól.
59:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #91 Jan Zoufalý (11:10).
59:44
Timeout ASK Orka Čelákovice
59:44
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
59:44
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kučera družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
59:44
Vyloučen hráč #33 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
59:44
Tvrdý zákrok na Korycha, rozhodčí se slovy jeden, dtuhý, třetí, OBA ven, zajímavé.
59:13
Uvidíme dnes prodloužení? Vše tomu nasvědčuje.
59:11
Timeout Prague Tigers
59:10
58:04
Nebepečná přesilovka Tigers, tomu chyběl jen gól, Nockin byl v brance rázně proti
57:37
Němeček byl vyloučen, to však Orce paradoxně pomohlo, poněvadž Marek Korych v oslabení srovnává!
57:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (10:10).
57:06
Vyloučen hráč #85 Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
56:29
Ernst v brance Tigers je naprosto famózní, čape pokus soupeře a pak vyhazuje na hráče, který je faulován.
55:59
Hra se na palubovce uklidnila, snad nám konec utkání nabídně něco zajímavého, protože dnešní utkání není na góly chudé.
55:02
Korych do bloku, přesilovka orce nevyšla.
54:34
Družstvo hostích v plném počtu.
53:58
Sedlák v přesilové hře kombinuje se spoluhráči. Bezvýsledně. Snad mu příští střídání bude štěstí přát víc.
53:41
Kramel posílá za vlastní brankou hráče hostujícího týmu přes mantinel.
52:55
Tigers otočili utkání na svojí stranu, obrosvké emoce v hale, následně je Fišer vyloučen na dvě minuty za hru na zemi.
52:33
Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra na zemi.
51:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #93 Jan Nachtmann (9:10).
51:15
Toto utkání sleduje neutichajících 31 diváků, DĚKUJEME!!
49:42
A máme tu srovnání, hra nahoru dolů, krásný florbal, právě jsme svědky vyrovnání na 9:9. Pohotová akce z rohu.
49:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #10 Zbyšek Piták (9:9).
48:39
Snížení, 9:8.

48:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský bez asistence (9:8).
48:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #4 Jaroslav Verner, asistoval #91 Jan Zoufalý (9:7).
48:02
Chybu v rozehrávce trestá nekompromisní střelou do prádzné branky Kučera.
48:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Vojtěch Kučera, asistoval #91 Šimon Masár (8:7).
47:06
Krásná střela do prádzné branky po přihrávce Špalka! Špalek dneska nemá střeleckou, ovšem asistence, ty mu očividně jdou!
47:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (8:6).
46:05
Rozhodčí vylučuje tým Tigers na dvě minuty po nesouhlasných pokřicích na stranu rozhodčího.
46:04
Vyloučen hráč #6 Lukáš Rudiš družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
45:32
Lavička Tigers řve ,,Co to bylo?", nevím co se stalo, ale asi něco, co se jim nelíbilo.
45:12
Vyloučení, vedle vyloučení, souboje se přiostřují, slova také, snad nám rozhodčí hru uklidní.
45:10
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:22
Vyloučen hráč #60 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
44:15
Tigers dávají následně kontaktní gól a získávájí přesilovku.
44:14
43:54
Korychův gól jsem bohužel neviděl, byl ale bez asistence z čehož usuzuju, že se muselo jednat o překrásnou individuální akci!
43:53
43:34
Jak by řekl kdejaký komntátor, hra se nám přiostřuje.
43:12
Piták se střetl s Zadákem u stolečku zapisovatelů, vyprovodil ho se slovy ,,V klidu"
42:15
Doutnáč do bloku, frázi "Orka do bloku" si po dnešku nechám patentovat.
41:10
Kurell, kapitán hostujícího týmu, si poranil nohu, nechává se odnášet zdravotníkem, přejeme brzké uzdravení!
40:50
Dovolte mi pochválit časoměřiče Jareše, to co dneska předvádí je naprosto neskutečný výkon.

40:34
Vyloučení hráči se zapojili do hry, ovšem Špalek do bloku - dneska již asi po desáté.

38:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #60 Jan Kolář, asistoval #8 Jakub Doutnáč (6:5).
38:53
Potyčku mezi Špalkem a Kavanem vyřešil rozhodčí nekompromisně vyloučením obou zúčastněných. Jan Kolář následně vstřelil gól při hře 4 na 4. Orka se dostává do vedení!
38:34
Vyloučen hráč #46 Vilém Kavan družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
38:34
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
38:09
Jak říká můj kolega hlasatel Vojta:,,Kámo máme třeba miliardu střel na bránu tuhle třetinu". Nemůžu mu oponovat, opravdu se zde nenudíme!
37:21
Korych nalezl Zoufalého. Ten naprosto přesnou střelou trefuje odkrytou svatyni Tigers.
37:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #33 Daniel Korych (5:5).
36:44
Kramel sám před brankou pouze do brankáře!
34:50
Tady se dějou věci! Góly padají jak hrušky. Řádek kompletuje hattrick a následně Zoufalý snižuje.
34:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (4:5).
33:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (3:5).
32:50
"Boleslavská" kombinace končí v brance! Gól!
32:47
32:09
Nockin drží svůj tým! Důležitým zákrokem dává naději svému týmu.
31:16
Tentokrát to mohu napsat a již to platí. Čakovický fantom Řádek se prosazuje ze střely ze středu. Útok na hattrick? Uvidíme.
31:15
30:45
Špalek po signálu z rohu orazítkoval tyčku. Vyměněná florbalka zatím nebyla šťastná.
29:48
Masár trefuje Nockina, hostující tým v posledních minutách těží pouze z chyb Orky, kdyby si je odpustila měla by z hry mnohem více.
28:52
Hráč s číslem 29 z řady Prague Tigers naprosto selhal před prázdnou brankou. Míček netrefil, poté se drží za hlavu a o balón ani nezabojoval, odchází nešťastný na lavičku, smůla.
28:18
Michal Němeček poslal Nachtmana za maňták.
26:38
Na středu hřiště upekli Tigers obrovskou minelu, Zoufalý krásnou přihrávkou chtěl akci vyšperkovat, avšak Seibert před brankářem neuspěl.
25:21
Orka ožila. Jeden gól a na hřišti je naprosto jiný tým. Tichý následně opět míjí branku. Trefí dneska domácí kapitán branku?
24:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (2:3).
24:49
Seibert našel přihrávkou Korycha, který perfetkní střelou snižuje dnešní utkání.
23:45
Seibert "golfákem" přestřelil, míček se poté odrazil za branku.
23:01
Masár si hbitě přehodil míček přes hokejku protihráče. Orka se ve druhé třetině hledá, Tigers jejich ambice drží na uzdě.
21:30
Nachtman rychle využil faul Koláře a prostřeluje Nockina.
21:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #29 Jiří Kratina (1:3).
21:18
20:43
Richtr se snaží konstruktivně rozehrát, přihrávka končí odrazem za brankou soupeře a poté dokonce až za mantinelem.
20:01
Orka vítězí na bully! Perfektní vstup do druhé třetiny!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:10
20:00
19:59
V poslední sekundě třetiny se trefuje Nachtman.
19:58
18:40
Čelákovický obránce Zadák s precizní přesností přihrál Kramelovi na pravý mantinel pod hokejkou soupeře. Kramel zas a znovu do mantinelu.
17:06
Sedlákovi prchnul podél mantinelu jako kamzík hráč Tigers s číslem 15. Sedlák by měl na sprintech zapracovat.
16:28
Remeš - břevno. Korych do brankaře. Následně faul. Bohužel branka nepadla. Ernst připraven a jen se pod maskou směje.
15:09
Tichý stříli mimo branku. Mno, měl by si porovnat mířidla.
14:01
Diskutabilní zákrok, po kterém se obě dvě lavičky zvedly, rozhodčí zůstává v klidu. Hra pokračuje plynule dál.
13:22
Sedlák rozehrává z obrany, poté ihned střídá, skvělý výkon čelákovického beka!!

12:03
Korych a Seibert teď možná ještě až zbytečně hledali každy sebe navzájem a situaci překombinovali. Míček skončil mimo hřiště.
10:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:1).
10:29
Zakřikl jsem to! Krásná kombinace po ose Němeček-Špalek-Němeček. Mladší z Němečků měl odkrytou svatyni.
10:26
Orka se snaží vyrovnat, její tlak je neefektivní

09:24
09:24
Řádek se prosazuje střelou pod nohou Nockina. Smolný okamžik pro Orku.
08:21
Prague Tigers se z ničeho nic dostali před Nockina. Ten je ale jistota v brance Orky a podržel svůj tým.
07:12
Špalek nalezl před brankou volného Němečka. Brankář hostujícího týmu byl ovšem připraven a kulatý nesmysl lapil do své náruče.
06:00
Ostrý souboj na středu hřiště! Hráč Prague Tigers se z nespecifikovaných důvodů skácel k zemi. Zoufalý poté ihned střílí opět do tyče.
05:12
Korych do bloku. Po pěti minutách hry Orka nevystřelila na branku, všechny střely míří jen do bloku, tyček či úplně mimo.

04:15
Kramel vystřelil z na první pohled nesmyslné pozice, střela však zazvonila o tyč a málem skončila ve svatyni soupeře.

03:26
Němeček vyrobil obrovskou hrubku na středu hřiště, kterou ke štěstí Orky obrana hasí.
02:54
Řádek z hostujícího týmu střílí pouze do bloku.
02:00
Nockin maskou vyráží nad branku, vskutku nebepečné.
01:48
Prague Tigers se z počátku ujali bílého nesmyslu a obléhají obranu Orky, Orka je ovšem zformovaná a skulinky se hledají jen těžko.
00:10
Ondřej Špalek otestoval svojí novou florbalku úvodní nepřesnou přihrávkou, přejeme mu s ní hodně zdaru!
00:01
Úvodní bully vyhrává Prague Tigers

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Monzer.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Jakub Manek, Thomas Heřmanský, Matěj Kurell, Šimon Masár, Zbyšek Piták
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Daniel Richtr, Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Michal Němeček
00:00
Vážení čtenáři, vítáme Vás u dnešního online reportu k utkání 13. kola Národní ligy. V čakovické aréně se bude konat zápas mezi domácí ASK Orkou Čelákovice a hostujícím celkem Prague Tigers.