6:0
3:1
- : -

Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 11:1
8. Martin Čermák, 16. Matěj Havlas, 22. Pavel Sládeček, 31. Jonáš Kreysa, 32. Milan Meliš, 32. Jonáš Kreysa, 33. Tomáš Hanák, 37. Daniel Péc, 48. Adam Tlapák, 54. David Šimek, 59. Ondřej Němeček - 57. Matěj Pěnička; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 368; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 46 - Lukáš Bauer 43; po třetinách: 2:0, 6:0, 3:1;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Komentář hostů Novotný Petr (Trenér):
60:02
Pro dnešek i letošní rok je to z domácích zápasů již vše. Prožijte Vánoce ve zdraví, a v novém roce se budu u některého z dalších zápasů opět těšit napočtenou.
60:01
Celkový počet střel: Tatran 52 - MB 47
60:01
V rámci vánočního speciálu pro dětský domov Unhošť byli vyhlášeni rovnou dva hráči utkání z každého týmu. "Dodatečnými" MVP za domácí byl gólman Jurco, kterému jen těsně unikl čistý štít, a za hosty Natov, který nahrával na jediný gól Boleslavi Pěničkovi.
60:00
Střely ve 3. části: 14:22
60:00
59:59
Pěnička měl poslední akci dnešní hry, ale trefil roh hřiště. Více se toho sem nevejde, Tatran vítězí i v druhém utkání v tomto týdnu, tentokrát velmi přesvědčivě 11:1.
58:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #70 Milan Meliš (11:1).
58:59
Celojedničkové skóre 11:1 přináší Němečkova trefa v přesilovce.
58:50
Tatran poprvé ztratil míček.
57:45
Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
57:45
Tokoš jde sedět za sekeru.
57:26
Odložené vyloučení.
56:45
Challenge byla zřejmě neprůkazná a tak platí verdikt ze hřiště.
56:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #88 Jan Natov (10:1).
56:44
Tatran si vybírá videochallenge k obdrženému gólu.
55:26
Vavroušek se pokoušel obloučkem najít opuštěnou branku, ale netrefil.
54:55
Beneš bohorovně přiklepával, ale míček do prázdné branky neměl namířeno ani omylem.
53:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek bez asistence (10:0).
53:16
Šimek se z vlastní poloviny trefuje do prázdné branky. Zároveň obohatí týmovou kasičku za desátý gól zápasu.
52:25
Míček pro hosty, brankář na střídačce.
51:47
Bauer úspěšně zasahuje.
51:00
Jurco po delší době uvolňuje tlak na polovině Tatranu.
50:00
Na poslední utkání tatranského áčka letošního roku v SC Řepy si našlo cestu 368 diváků. Děkujeme za podporu a přejeme krásné vánoční svátky!
48:10
Sládkovi míček přeskočil čepel.
47:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák bez asistence (9:0).
45:27
Tokošova střela zaplula pod nohu Jurca, kde se zastavila.
44:20
Boleslav míchá Tatran v šesti hráčích v poli.
43:00
Prázdná branka dostala razítko na tyčku.
42:49
Bauer po krátkém pobytu na hřišti je už opět na střídačce.
42:23
Jurco v bolestivé grimase lapá míček.
41:38
Bauer na střídačce, Boleslav v šesti.
41:04
Šebek sprintoval podél mantinelu a dostal se až do zakončení.
40:35
Punčochář přízemní střelou trefil nohu Jurca.
40:01
Poslední buly základní hrací doby dostal na čepel Hanák, který ale rychle ztrátuje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 23:15
40:00
39:59
Tatran ve druhé třetině ještě navýšil náskok, na straně Boleslavi stále svítí nula. Uvidíme, zda se v poslední části základní hrací doby dočkáme nějakého dramatu.
39:15
Beneš těsně minul branku Bauera.
38:13
Tomašíkovu střelu zlikvidoval Jurco vypnutím hrudi.
37:50
Chroust už už odmazával nulu Jurca, ale domácí tlak ustáli.
36:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #23 David Šimek (8:0).
36:40
Péc napoprvé trefil Bauera, ale pak se ještě dokázal dostat k odraženému míčku a zvednout jej o pár centimetrů výše. 8:0 vypadá pro Boleslav docela hrozivě.
35:57
Havlasova "vymetávačka pavouků v rohu" trefila vytrčenou ruku Bauera.
35:28
Tokoš nevykličkoval čistě ze souboje, míček pro domácí.
33:50
Kučera nalítl do sloupu vytvořeného Sádlem. Tahle neshoda mezi spoluhráči naštěstí nebyla fatální.
33:11
Punčochář mohl pálit do prázdné, ale zvolil ještě jednu přihrávku.
32:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (7:0).
32:02
Sedmý gól v režii sedm-a-sedmičky :) 7:0.
31:52
Natov se po souboji chtěl podívat k pořadatelům na stolek.
31:49
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
31:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (6:0).
31:49
Ještě než jsem stihla uložit předchozí akci, už se domácí hráči i fanoušci opět radují z gólu. Tento donutil vybrat Boleslav svůj timeout na zkonsolidování sil.
31:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #71 Ondřej Němeček (5:0).
31:11
Meliš zúročuje přesilovku Tatranu a odbíjí nám pátá.
30:38
Vyloučen hráč #88 Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:38
Jurco stihl odběhnout na střídačku jen na tři vteřiny, pak už rozhodčí vylučovali Natova za vrážení.
30:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (4:0).
30:14
Kreysa ze středu hřiště dokázal najít skulinu za Bauerem.
28:25
Souboj Tokoš-Vavroušek na mantinelu u stolku nezůstal bez odezvy.
27:52
Beneš krosovkou na Havlase, který nedokázal zvednout míček.
25:50
Kún o pár čísel minul tyčku.
24:54
Sládek orazítkoval břevno.
23:20
Hanák přiklepnul míček, který zablokoval Bauer natažený na boku přes celou šířku branky. Následná dorážka také neskončila gólem a z tatranské střídačky se ozvalo "Jéžiši!" se zoufalým držením se za hlavy.
21:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #32 Martin Čermák (3:0).
21:51
Čermák oběhnul branku a přihrál krosem na Sládečka, který měl k dispozici prázdnou branku. 3:0.
20:28
Tatran oslabení přežil beze ztráty.
20:25
Natov trefil boty Vavrouška.
20:01
Buly do druhé třetiny uzmuli hráči Tatranu. Stále ve čtyřech.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:10
20:00
19:59
Se sirénou chytá Jurco Natovovu střelu. Do druhé třetiny zbývá ještě 28 vteřin přesilové hry pro Mladou Boleslav, uvidíme, zda ji dokážou využít. Zatím je však převaha na straně Tatranu v podobě stavu 2:0.
19:15
Němeček šetří cenné vteřiny z oslabení Tatranu.
18:55
D. Beneš rozduněl chrániče Jurca.
18:28
Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
18:28
Hanák si nedovoleně uvolnil cestu zvednutím hole protihráči, což se nesmí.
17:38
Havlasovi v protiútoku utekl mírně neposedný míček.
17:26
Prošlápnutý míček přerušuje snažení hráčů.
16:37
Krebner vysokou střelou pálí do rohu hřiště.
15:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (2:0).
15:39
Trpělivé vyčkávání se domácím vyplatilo. Havlas dokázal zavěsit za Bauera a Tatran odskakuje do vedení 2:0.
14:44
Natov zamířil na mantinel za brankou.
12:59
Bauer vytrčil nohy do tatranského přečíslení 2 na 1.
11:00
Pěnička s Bínou nejprve utekli všem, ale pak jim obránci na poslední chvíli dokázali nastavit čepele do přihrávky.
09:58
Boleslav trpělivě zakládá možný útok na Jurcovu svatyni.
09:25
Šimek trefuje síť za hřištěm.
08:05
Vavroušek se nikým neohrožován řítil na Bauera, kterému míček naservíroval na hruď.
07:43
Pěnička se snažil srovnat, ale na Jurca si nepřišel.
07:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #25 Pavel Sládeček (1:0).
07:02
Čermák otevírá dnešní gólový účet, Tatran jde do vedení 1:0.
06:00
Havlas několika dorážkami zakotvil míček pod gólmana Boleslavi.
04:46
Kreysa z uctivé vzdálenosti neprostřelil Bauera.
03:38
Sládek v souboji s Němečkem přepadli přes Jurca, gólman Tatranu je v pořádku a pokračuje výhozem.
03:18
Bauer ve stoje chytá snášející se míček.
02:59
Mühlfait z úhlu trefuje Bauera u bližší tyčky, od kterého se míček odrazil do autu.
02:35
Kreysa zboural agilního Pěničku na mantinelu.
01:58
Jurco chytá poprvé v dnešním zápase míček.