3:4
2:1
- : -

FBC ORCA KRNOV - Fbc Šternberk 9:6
3. Filip Fňukal, 8. Dominik Menzel, 11. Jaromír Filip, 18. Dalimil Chylík, 36. Filip Fňukal, 36. Filip Svoboda, 38. Tomáš Fridel, 41. Jaromír Filip, 60. Tomáš Fridel - 17. Adam Procházka, 26. Roman Chovan, 32. Jakub Jurkulák, 37. Jakub Jurkulák, 39. Roman Fiala, 44. Roman Chovan; rozhodčí: Dominik Pustówka - Adam Kiovský; vyloučení: 8:8 + Jakub Horák 4 + TDKU; využití: 3:1; diváků: 107; zásahy brankářů: René Frydrych 34 - Radovan Wellart 27; po třetinách: 4:1, 3:4, 2:1;
Komentář domácích Fňukal Filip (Trenér):
Na rozdíl od Binotta, my jsme tu výhru zvládli. Zápas plný emocí, do kterého jsme měli dobrý vstup, nicméně soupeř se do utkání dokázal vrátit a bylo to drama až do konce. Doufáme, že se zápas i mikulášská nadílka líbila. I přes neustálé prohry jsme si pro první výhru šli a je to konečně doma.
Komentář hostů Večerka Jan (Vedoucí):
Gratuluji domácím k výhře a 3 bodům. Zbytek, co se dělo na hřišti, raději nebudu komentovat. Hezké Vánoce :)
60:00
Střely ve 3. části: 10:16
60:00
59:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #81 Dominik Menzel (9:6).
59:50
Fridel zatloukl míček do brány a domácí už to zvládnou.
58:07
Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
58:07
Další přesilovka pro domácí.
56:50
Domácí se snaží držet míček a dojít pro první 3. bodovou výhru.
55:10
Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
55:10
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
55:10
Další potyčka, další tresty na obou stranách.
54:06
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
53:48
Kupka měl nataženo k zajímavé střele, bohužel mu míček sjel.
52:50
Baránek padá, čelenka drží.
52:20
Monster save by Wellart.
51:44
Janáč teď nadvakrát zblokoval střelu hostujících hráčů.
50:14
Jan Svoboda z voleje (vysokou) za Frydrychova záda, tento gól byl po právu neuznán.
50:00
Přesilovka domácích zatím žádnou šanci nepřinesla.
48:39
Vyloučen hráč #99 Jakub Jurkulák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
48:26
Timeout Fbc Šternberk
48:00
Návrat, který odseděl trest za Horáka už vyhlíží svůj návrat na hřiště.
45:04
Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:04
Novák opět míří k nám.
43:25
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #39 Jakub Vitek (8:6).
43:25
Chovan využil hru 4v4 a snižuje, to bude ještě drama.
42:13
Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
42:13
Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk do konce utkání.
42:13
42:13
Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2+2 minuty za nesportovní chování.
42:13
Čert s Mikulášem tu asi měli zůstat... teda hlavně ten čert..
40:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (8:5).
40:55
Kapitán Filip ukázal, že umí i jiný druh střely... po zemi k tyči využívá přesilovou hru.
39:19
Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
39:19
Dufek si počínal hrubě a míří k nám.
38:07
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala bez asistence (7:5).
38:07
Fiala vyslal tak tvrdou střelu, že zlomil hůl Dominika Fňukala.
37:47
37:47
Fridel v dalším z mnoha výběhů, tentokrát si jeho střela našla cestu až do branky.
37:00
Na mikulášské utkání si našlo cestu 107 diváků.
36:12
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák bez asistence (6:4).
36:12
Nestíhám, nestačím.
35:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (6:3).
35:59
Já na Filipa, Filip na mě.
35:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #82 Dominik Fňukal (5:3).
35:46
Já na bráchu, brácha na mě.
34:09
Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:09
Hru 4v4 jsme tady ještě neměli..
33:25
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
31:47
Wellart vystavil stopku Filipově tvrdé střele.
31:05
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #11 Jan Procházka (4:3).
31:05
Jurkulák došťoural míček do branky a na tribuně to začíná pořádně vřít.
30:40
Naty Jopková opět v akci, tentokrát si její péči vyřádal Filip Fňukal.
30:37
Dufek teď pomotal hlavu řadě krnovských hráčů.
28:30
Novák zpět ve hře.
26:30
26:30
Prvním trestancem v bílem je Jindřich Novák.
25:36
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #86 Jan Svoboda (4:2).
25:36
Chovan dokázal usměrnit míček za Frydrychova záda a šternberský kotel ožívá.
23:19
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
23:19
Domča Fňukal míří za námi na trestnou, nabídku poslat pozdravy domů odmítl, a tak prý bude pouze digirgovat hru svého týmu v oslabení.
23:00
Fridel už zvedal ruce nad hlavu, ale asi zapomněl, že se musí trefit do brány, ne do tyčky.
22:25
Wellart a jeho družina si poradili s nebezpečnou rozehrávkou Orcy.
22:02
Oťukávačka na obou stranách bez výraznější šance.
20:01
I druhé buly patří domácím.
20:00
20:00
O přestávkový program se nám stará mládež a vánoční playlist :)
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
17:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík, asistoval #5 Tomáš Fridel (4:1).
17:53
Chylík zatloukl míček zpoza brány a domácí kotel se opět raduje.
16:17
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #97 Adam Procházka, asistoval #11 Jan Procházka (3:1).
16:17
Procházka s Procházkou se vydali na procházku směrem do branky a je z toho první gól pro hostující tým.
15:28
Dneska to tu padá, jako hrušky.. Naty Jopková pohotově vzala lékarničku a běží zachránit Domču Fňukala.
14:48
Už už to vypadalo na první branku hostujícího týmu, gól byl však po faulu neuznán a skóre se nám nemění.
14:33
Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
14:33
Fňukal opět míří k nám.
14:17
Domácí v plném počtu.
13:49
Domácí trojice obránců a jistý Frydrych drží Orcu.
12:17
Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
12:17
Co k tomu říct...
12:03
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:03
Svoboda zasáhl míček nad povolenou úroveň kolen a jde nás potěšit svou přítomností ke stolku.
10:30
Ahaa... Na tribuně je Mikuláš s nadílkou, tak proto se tribuna raduje :)
10:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #10 Dalimil Chylík (3:0).
10:28
Chylík vyslyšel kapitánovo "pojď". Našel Filipa a celá hala už se raduje.
09:23
Procházka si z Krnova odveze dáreček v podobě míčku na břiše, střela od Filipa musela solidně štípnout.
08:44
Opět spolupráce po ose Menzel - Baránek, ale Fiala to přečetl jako týden starý noviny.
07:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (2:0).
07:13
A je to tady. Menzel zamířil přesně k vzdálenější tyči a Wellart tahá míček z brány.
06:37
Mladší žáci a buben ženou domácí k dalšímu gólu.
06:03
Frydrych drží svůj tým.
04:15
Filip zkusil svou typickou střelu od mantinelu, bohužel horní tyč byla proti.
02:56
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #5 Tomáš Fridel (1:0).
02:56
Tribuna šílí - Filip Fňukal využil nabídku Fridela a otevírá gólový účet zápasu.
02:06
Ondra Janáč odstřelil hokejku protihráče.. letěla nízko, asi bude pršet.
01:36
Zajímavou rozehrávku hostů dobře přečetl Svoboda.
00:36
První střelu si připsal šternberský Večerka.
00:01
Úvodní buly zápasu urval domácí Filip.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Adam Kiovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk:
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Dominik Novák, Ondřej Janáč, Dominik Fňukal, Filip Svoboda, Jaromír Filip
00:00
Dobrý podvečer ze sportovní haly na Janáčkově náměstí. Dnes nás čeká zápas 13. kola Divize E mezi domácím týmem FBC ORCA KRNOV a hostujícími Fbc Šternberk.

Úvodní buly zápasu je naplánováno na 17:00 středoevropského času. Doprovodná mikulášská akce a početná mládežnická základna na tribuně slibuje bouřlivou atmosféru.

DIváky z blízkého okolí tímto zveme do krnovského svatostánku. A ty, kteří si cestu do haly nenašli, provedu zápasem skrz tento textový online. Ať se Vám zápas líbí :)