2:0
4:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC ROKYCANY 11:1
2. Kryštof Lehečka, 3. Filip Tábořík, 8. Tomáš Pour, 12. Kryštof Lehečka, 14. Bořek Ozom, 31. Vojtěch Beneš, 36. Tomáš Pour, 53. Kryštof Lehečka, 53. Filip Tábořík, 58. Vojtěch Hejduk, 59. Ondřej Hlinovský - 59. Jakub Boháč; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jan Husák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Lenárt 14 - Martin Štochl 32; po třetinách: 5:0, 2:0, 4:1;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Utkání od začátku až do konce v naší režii. Mrzí inkasovaný gól, který pokazil čisté konto. Děkujeme soupeři za zápas, fanouškům za podporu a do hlediště přejeme věrné fanynce Janě všechno nejlepší k narozeninám.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Na dnešní utkání jsme dorazili jako poražený tým a to se potvrdilo od první minuty. Všude jsme byli druzí a nevycházela nám střelba. Díky všem, že to tady vytrpěli.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:43
Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
58:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #49 Adam Hašek (11:1).
58:32
Lenártovi pokazilo čisté konto zaváhání při Boháčově střele. Přes skrumáž nic nemol vidět.
58:31
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #22 Jakub Košař (10:1).
57:59
Osvaldova rána! Ale opět ji vykryl soustředěný Štochl.
57:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #13 Kryštof Lehečka (10:0).
56:01
Marek Osvald si prodloužil střídání a hned si naběhl na přihrávku, aby provětral Štochlovy ruce.
54:44
A znovu se projevuje převaha Goril. Jsou stále na balonku.
53:05
Po slepených gólech se ozývají pokřiky dětí z tribuny! Skóroval jejich oblíbený trenér elévů.
52:51
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #17 Matěj Surák (9:0).
52:42
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #7 Jiří Lukasch (8:0).
52:06
Lenárt likviduje další střelu Rokycan.
51:27
Tábořík udělal průvan a pořádné vzrušení před Štochlem.
50:01
Dva pokusy Kryštofa Lehečky zblokovali obětaví obránci Rokycan. V další šanci Veselý minul.
49:00
Domácí se dobře brání, Mára Osvald jako pravý kapitán dlouho podržel míček za brankou Štochla a našetřil potřebné vteřiny.
47:34
Rokycany dostávají další možnost přesilové hry.
47:33
Vyloučen hráč #48 Jiří Veselý družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
45:08
Ondra Hlinovský se skácel k zemi, ale kelen to asi spraví.
43:34
Gorily se drží na míčku a vůbec Rokycany do ničeho nepouští.
41:58
Boháč střílel, ale balonek se mu svezl z čepele. Toho využil Veselý a jeho pokus Štochl kryje.
41:33
Matěj Surák už se znovu zapojuje do útočení Goril.
40:26
Přesilovka pokračuje, Rokycany se snaží střílet na gólmana. Lenárt ale nemusel zasahovat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:3
40:00
39:15
Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:35
Rokycanští ani moc nenapadají, jakoby by jim krutý stav skóre nevadil.
35:46
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #66 Marek Osvald (7:0).
35:46
Pour vzal odražený míček a prostě zasadil ránu pod břevno branky hostů.
33:31
Obraz hry je stále totožný. Domácí Plzeň po většinu času drží míček a kombinuje na polovině soupeře.
30:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:0).
30:17
Po delší době vidíme branku, kdy Lehečka dobře naservíroval Benešovi. Domácí vedou již o šest branek a rokycanský tým se bude muset výrazně zlepšit, pokud si chce dnes sáhnout na body do tabulky.
25:40
Nic zajímavého se na hřišti neděje.
23:19
Hostující hráči zlepšili blokování střel i obranu celkově a domácím se proto nedaří tak lehce přecházet do útoku jako v první třetině.
21:22
Do hry jsou nasazeni i domácí náhradníci.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé periody vyhráli opět domácí.
20:00
Střely v 1. části: 18:3
20:00
19:18
Za domácím brnakářem cinkla tyč po ojedinělé akci Rokycan.
16:35
Tempo hry mírně polevilo a hosté mají občas míček i na svých holích.
13:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #17 Matěj Surák (5:0).
13:20
Tlak domácích nepolevuje s brankou Ozoma, který skvěle vybojoval míček za bránou Rokycan.
11:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #46 Filip Tábořík (4:0).
11:29
Lehečka se opět prosazuje, tentokrát ze standartní situace od mantinelu po přiťuknutí Táboříka.
10:24
Domácí Plzeň stále urputně tlačí a rokycanské do ničeho nepouští.
08:22
Domácí Hejduk schytal úder do penisu, či šourku.
07:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (3:0).
07:18
Pour vstřelil nádherný gól ze vzduchu po nahrávce Suráka zpoza vlastní brány.
06:20
Domácí hrají zatím velmi aktivně a napadají soupeře.
05:28
Pour vypálil z dálky svou extrémně tvrdou ránu, avšak opět jen do brankáře hostů.
04:21
Domácí Lehečka vypálil opět velmi nebezpečně.
02:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #13 Kryštof Lehečka (2:0).
02:41
Z vytrvalého tlaku domácích vyplývá druhá branka zápasu.
01:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #49 Adam Hašek (1:0).
01:10
Z další chyby hostů ale již padl první gól zápasu.
01:00
Domácí zachytili rozehrávku hostů, Pour ale pálil pouze do golmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Václav Hajšman, Jakub Potůček, David Kozelka, Martin Fiala
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Matěj Surák, Vojtěch Beneš, Bořek Ozom