1:4
4:6
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Ústí B 7:16
4. Jan Rott, 9. Štěpán Cvekl, 30. Jan Rott, 42. Daniel Pilař, 43. Jaroslav Gabriel, 50. Jaroslav Jaroš, 52. Jaroslav Jaroš - 3. Vladimír Štorek, 4. Jan Vaca, 10. Hynek Nikolič, 14. Hynek Nikolič, 14. Jiří Strnad, 17. Filip Kučaba, 21. Vladimír Štorek, 22. Filip Kučaba, 32. Vladimír Štorek, 39. Jindřich Grosse, 41. Vladimír Štorek, 47. Adam Nikolič, 48. Hynek Nikolič, 49. Leoš Nergl, 57. Filip Kučaba, 60. Leoš Nergl; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Matěj Fišer 20, Daniel Castrillo 13 - Tomáš Hlava 29; po třetinách: 2:6, 1:4, 4:6;
Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér):
Bohužel jsme nenavázali na výkon z minulého utkání. Co jsme chtěli hrát jsme vydrželi pouze prvních dest minut zápasu. S takovými výkony nemáme v této soutěži co dělat. Omlouváme se dívákům, kteří vážili cestu na utkání.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Po dlouhé době jsme se bavili fobalem. Dve třetiny jsme diktovali tempo, třetí třetina blázinec, ještěžě nemáme trenéra. Francovskové lázně fungují! Díky všem a jdem na pivo.
60:00
Střely ve 3. části: 15:19
60:00
59:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #19 Jindřich Grosse (7:16).
59:11
Vyloučen hráč #41 Jaroslav Jaroš družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
59:11
Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
56:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #57 Patrik Šredl (7:15).
55:00
Ústí ve třetí třetině drží víc balónek než domácí Roudnice
51:55
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #19 Štěpán Cvekl (7:14).
51:55
Roudnice proměnila svojí první přesilovou hru
51:14
Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání.
49:48
49:38
Roudnice rozehrála standartní situaci, která skončila v ústeckém bloku
48:44
47:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #22 Jan Vaca (5:13).
47:31
Nikolič našel místo mezi nohama domácího brankáře a zvyšuje tak skóre
46:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #7 Adam Nikolič, asistoval #28 Leoš Nergl (5:12).
45:44
Karpíšek se dostal přes ústeckého hráče a dostal se ke střele, brankář hostů ale chytá
44:44
Castrillo měl teďka několik krásných zákroků a zabránil tak navýšení skóre hostů
42:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #25 Jiří Šolta (5:11).
42:38
Gabriel vyslal nebezpečnou střelu která zapadla za záda hostujcího brankáře
41:17
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #91 Bilguun Ariunbuyan (4:11).
40:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:11).
40:40
krásná souhra Ústí končí v bráně
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Daniel Castrillo družstva BK REAL ROUDNICE n/L
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:16
40:00
38:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:10).
36:40
Roudnice má problém dostat se ke střele během své vlastní přesilovky
36:00
Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za vysoká florbalka.
32:44
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
31:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:9).
31:38
Štorek si našel cestu do velkého brankoviště ale také si našel místo pod nohou domácího brankáře
29:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #19 Štěpán Cvekl (3:8).
27:05
Roudnice si sice váží balónku na své florbalce, bohužel nemůže najít cestu na to jak dostat balónek do brány hostů
24:25
Hráč Ústí opět v šanci avšak netrefil balónek a domácí brankář tak zasáhl a může rozehrát

13:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:5).
13:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #28 Leoš Nergl (2:4).
13:05
Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vysoká florbalka.
09:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:3).
08:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Štěpán Cvekl, asistoval #11 Ondřej Cvekl (2:2).
08:20
Brácha na bráchu a tak to má být. Bratři Cveklové vyrovnávají utkání na 2:2
03:43
03:43
Rott dostal skvělou nahrávku od Cvekla a snižuje tak stav utkání
03:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #14 Filip Kučaba (0:2).
02:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jiří Strnad, Leoš Nergl, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Matěj Fišer; hráči v poli: Matěj Slaba, David Karpíšek, Jan Rott, Štěpán Cvekl, Daniel Pilař
00:00
Vítáme vás u dnešního 14 kola Divize A. Domácí Roudnice na své "domácí" půdě vyzve tým Florbal Ústí B