2:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 7:0
5. Klára Souralová, 5. Anna Ševčíková, 15. Klára Horčičková, 20. Šárka Zhébalová, 33. Anna Ševčíková, 41. Valentýna Zerzánová, 56. Klára Horčičková; rozhodčí: Radek Šiška - Stanislav Kosek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Kristýna Keclíková 24, Monika Kvapilová 4 - Eliška Křivková 45; po třetinách: 4:0, 1:0, 2:0;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Dnes musím holky pochválit, poctivý a velice kvalitní výkon všech hráček bez výjimky a téměř dokonalé plnění taktických pokynů nám umožnilo vyzkoušet různé varianty sestavy. Pozitivní bylo, že i přes časté změny postů v jednotlivých řadách to fungovalo a za celý zápas jsme neudělali vážnější chybu a nevyrobili nějaký větší zmatek. Zítra nás čeká druhý ze soupeřů z Brna, doufám, že zápas odehrajeme podobně odpovědně a kvalitně, jako dnes.
Děkujeme soupeřkám za zápas a přejem štastnou cestu domů.
Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí):
Totalni propad v prvni tretine, kdy jsme nebyly schopne pohlidat si hracky. Pozdeji se nam darilo redukovat systemove chyby, ale stale nas tizilo dostupovani hracek na nasem brankovisti, cehoz souper vyuzil. Velmi produktivni druha tretina, pri ktere jsme se dostavaly do golovych sanci a dokazaly se vyrovnat s tlakem soupere. Bohuzel nepadl ani jediny gol.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:17
Hosté ještě testují olomouckou golmanku.
56:58
Olomouc přidala další branku a jejich aktivita rozhodně neuvadá.
55:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (7:0).
55:09
Pokus hostů brankou nekončí. Bude se rozehrávat z rohu.
54:51
Timeout FBS Olomouc
54:51
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Monika Kvapilová družstva FBS Olomouc
54:51
Olomoucký celek střídá na posledních pět minut golmanky.
53:18
Né příliš povedená přesilovka domácích nepřinesla své ovoce.
52:46
Zezranová zkusila, ale do bloku.
51:53
Olomouc se nyný představuje se svoji přesilovou hrou.
51:34
Čas neúprosně běží a máme tu druhou polovinu třetí třetiny.
51:27
Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
49:39
Olomouc opět na míčku, postupným útokem dobývá pevnou obranu hostů.
48:12
Ševčíková sama v obrovská šancí! Pálí! Golmanka hostů zasahuje v pravou chvílí a míček polapila.
47:11
Oujezdská se teď ocitla na na polovině soupeřu uplně sama, ale nezakončuje.
46:02
Jančová jisti obranu hostů a posílá svou spoluhráčku pro míček do rohu hřiště.
45:12
Zerzanová rozdává míček svým spoluhráčkám, ale nahrávka sjíždí a hostující hráčky se dostávají do další šance.
43:17
Poláchová se snaží vybojovat míček od domácích útočnic za bránou.
42:26
Vaculová z půlky přidává svoji tvrdou střelu, ale slyšíme pouze odražení od zadního mantinelu.
41:28
Pokus Zhábalové, míček se ocitá v houfu před brankou hostů.
40:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #14 Kristýna Keclíková (6:0).
40:29
Střela domácích konči za zády Křivkové!
40:01
I do třetice úvodní buly do třetiny v rukou domácího týmu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
39:37
Poslední vteřiny druhé třetiny plynou a míček lítá ze strany na stranu.
38:44
Olomouc rozehrává a Mrázková s Čočkovou kouzlí před brankou, ale další branku nevidíme.
36:11
Šance střídá šanci a vidíme spoustu vydařenmých akcích na obou polovinách.
35:10
Ševčiková dostává rychlou nahrávku od Vaculové a pokouší se zakončit.
34:35
Stoklásková v šanci, bez střely.
33:29
Hra se teď poněkud uklidnila a můžeme vidět klidnou rozehrávku domácích.
32:31
Olomoucká děvčata navyšují své vedení o další pěknou branku.
32:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #71 Klára Horčičková (5:0).
29:50
Křivková vychytává střelu domácích.
28:55
Hořčičiková uhání po mantinelu a dostává se až do velkého brankoviště na útočné polovině, bez zakončení.
27:15
Fuchsová teď měla šanci, která vypadala pro domácí dosti nebezpečně.
26:37
Šehičová pálí, ale olomoucký blok je neprůstřelný.
25:45
Hosté mají standartní situaci na útočné polovině, kterou nevyužívají a míček skočil za mantinel.
23:36
Hořčíčková zaměřila a do velkého brankoviště posílá míček na svoji spoluhráčku, ale míček se na poslední chvilku odrazil.
22:02
Vaculová vysokým lobem přehazuje své soupeřky a hledá Mrázkovou, která čeká před bránou soupeře.
21:17
Kecliková právě použila jeden ze svých zákroků a podržela tak domácí tým.
20:29
Útok hostujicích hráček přerušila olomoucká obrana a míček opět na jejich čepelích.
20:01
Buly druhé třetiny má na své straně domácí hráčky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (4:0).
19:23
Domácí zkouší pozornost Křivkové.
17:55
Poslední minuty první třetiny a na olomoucké palubovce vidíme u míčku opět domácí tým.
16:13
Nela Dlouhá pálí! Míček ale zavítal do náruče golmanky hostů.
15:17
Třetí branka domácího týmu přidala svěřenkyním Ondřeje Čočka na chuti a pouští se ihned do dalčí akce.
14:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #81 Lada Hana Logrová (3:0).
13:33
Zerzanová nachází Vaculovou a ta z  úhlu pálí.
12:20
Hosté právě na míčku a rychlostí blesku míří k olomoucké brance.
11:14
Křivková opět skvěle zasahuje.
09:29
Poláchová teď chtěla svůj střelecký pokus dostat za záda domácí golmanky, olomoucká obrana byla ovšem rychlejší a střelu ukázkově zblokovala.
07:40
Brněnský tým zatím vidíme spíše v defenzivní činnosti i když se o pár samostatných úniků na útočnou polovinu pokusil.
06:45
Vaculová se chystá na střelu, ale míček minula jen o milimetry.
05:01
Olomoucký celek přidává hned dvě branky v těsném závěsu za sebou.
04:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (2:0).
04:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Klára Souralová, asistoval #71 Klára Horčičková (1:0).
04:30
A je tu první branka dnešního utkání!
03:08
Křivková zasahuje a bezpečně do svých rukou sbírá pokus olomouckého týmu.
02:06
Netrvá dlouho a první útok hostujicích hráček nabírá obrátek.
01:27
Olomoucké hráčky se zatím drží stále na míčku a nechtěji ho soupeři vypůjčit ani na sekundu.
00:01
Zerzanová si na svoji stranu připisuje první vyhrané buly a začínájí nám první vteřiny dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: hráči v poli: Anna Klvačová, Bára Zemánková, Zuzana Žampachová, Kateřina Jančová, Viktorie Hrazdírová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Kristýna Keclíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Sára Endlicherová, Valentýna Zerzánová, Gabriela Vaculová, Lucie Majerová