1:2
2:0
- : -

Panthers Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4
3. Tereza Mandíková, 5. Ema Najmonová, 35. Magdalena Klírová, 51. Kristýna Mandíková, 56. Eliška Zubová - 8. Eliška Dryáková, 20. Adéla Haaszová, 31. Linda Benešová, 37. Ema Forštová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2 + Marek Máčala OS:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 22 - Michaela Richtrová 20; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:0;
Komentář domácích Skazko Pavel (Trenér):
Dneska to nebylo nejhezčí utkání z obou stran. Každopádně jsme rádi za tři body do tabulky a zdravíme Lukáše Jenšíka, koukáš nám na záda. :)
Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér):
Dnešní utkání bylo spíše ve znamení šachové partie. Ani jeden tým nechtěl zbytečně chybovat a místy zápasu chybělo tempo. Chvíli měl navrch tým domácích, nasledně my, avšak bohužel naše vedení se nám nepodařilo udržet. I přes veškerou snahu naše hra po brance na 4:4 začala být zbrklá a trochu napomohla inkasování rozhodující branky. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
55:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #22 Magdalena Klírová (5:4).
50:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Kristýna Mandíková, asistoval #35 Hana Dyntarová (4:4).
40:00
Vyloučen hráč #22 Magdalena Klírová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
36:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová, asistoval #24 Adéla Haaszová (3:4).
36:52
Vyloučen trenér Marek Máčala družstva Panthers Praha - osobní trest.
34:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (3:3).
30:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Linda Benešová, asistoval #65 Rozálie Štandová (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
19:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová, asistoval #84 Eliška Hladíková (2:2).
19:09
07:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Eliška Dryáková, asistoval #72 Barbora Doležalová (2:1).
04:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Ema Najmonová, asistoval #3 Nicola Braunová (2:0).
02:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #85 Tereza Mandíková, asistoval #16 Karolína Kutalová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Michaela Richtrová; hráči v poli: Miriam Kaminski, Adéla Haaszová, Ema Forštová, Eliška Hladíková, Běla Novotná
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Markéta Rundštuková; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Magdalena Klírová, Eliška Zubová, Nicola Braunová, Kristýna Mandíková