4:2
1:2
- : -

Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB 8:5
6. Nikola Pieczonková, 17. Michaela Cendelínová, 20. Valentýna Viková, 22. Michaela Stránská, 30. Valentýna Viková, 32. Valentýna Viková, 36. Kateřina Fialová, 46. Anna Kateřina Jandová - 18. Tereza Šimečková, 37. Adéla Plchová, 39. Bára Klikarová, 53. Kateřina Skřivánková, 58. Aneta Hlušičková; rozhodčí: Adéla Skalická - Mai Ngoc Tran; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 19 - Klára Šimonová 15, Adéla Trnková 9; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:2;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Velké pozitivum jsou 3 body a zlepšený herní projev. Bohužel děláme neustále stejné školácké chyby, které nás srážejí. Rozhodně musíme zlepšit kontrolu míčku a rozhodovaní v situacích s míčkem v útočném pásmu. Spokojeni rozhodně můžeme být s pressem, po kterém jsme dnes několikrát i skórovali. Děkujeme soupeři za zápas a mladším žákům za pořádání.
Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér):
I přes ospalý vstup do zápasu, kdy jsme se evidentně zalekli silného soupeře, jsme dokázali zvýšit tempo hry. Bohužel až v druhé polovině druhé třetiny, a to už na obrat nestačilo. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:55
Posledních pár vteřin se již odehraje v režii domácích.
59:35
Soukupová si těsně před Trnkovou stahuje míčekna durhou stranu. Bohužel ta tento úmysl vyčíhla.
59:12
Bláhová se na středu ujímá míčku a jde do střely.
57:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #6 Adéla Francová (8:5).
57:48
Hlušičková ze středu posílá míček za Fajčíkovou.
56:32
Fajčíková si připisuje důležitý zákrok.
55:44
Tatran na míčku a kontroluje hru.
54:40
Obrovská šance pro Boleslav. Střela, která mohla končit v odkyté bráně však končí mimo.
54:33
Timeout Florbalová akademie MB
54:33
Vyloučen hráč #13 Šárka Ježdíková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:30
Odložené vyloučení a Boleslav zkouší hru bez brankáře.
53:15
Cendelínová se vymotává před branku, kde střílí, a pak ještě trefuje vyražený míček.
52:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #20 Adéla Plchová (8:4).
51:34
Vyloučen hráč #86 Alžběta Novotná družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka.
51:34
Zikmundová byla zasažena do obličeje. Snad bude v pořádku.
51:00
Kolomazníková se dsotává do šance, bohužel končí za brankou, kde ja faulována.
49:53
Další standardka domácích. Němcová tentokrát volí střelu přímo z rozehrávky.
49:02
Standardka Tatranu na středu - Bořilová střílí těsně nad zemí.
47:00
Hra se teď odehrává ve středním pásmu, kdy se míček přesouvá od jednoho týmu k druhému.
45:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová bez asistence (8:3).
45:04
Kolomazníková běží po mantinelu, Nesnídalová jí vypichuje míček.
44:14
Standardka hostů - Volfová střílí - Fajčíková chytá.
43:10
Soukupová na míčku, obíhá boleslavkou branku a hledá spoluhráčky pro příhrávku.
41:20
Volfová od poloviny přihrává na Hlušičkovou, která z nebezpečné pozice střílí - Nádeníková blokuje.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:58
Nesnídalová ještě pár vteřin před koncen zkouší proběhnout hřiště a zakončit. Bohužel už to nestíhá.
39:39
Beránková zkouší kličku na střed, míčku se ujímá Halousková na středu a střílí - těsně nad.
39:10
Boleslav při chuti a konec hry mají pod taktovkou hosté.
38:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #62 Bára Klikarová, asistoval #7 Sára Kolomazníková (7:3).
38:14
Klikatá se zkouší prosadit nahozením. A tentorkát se jí to zafungovalo.
37:52
Domácí teď kontrolují hru. První střela Stránské nevychází, bohužel velmi těsně ani druhá.
36:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Adéla Plchová, asistoval #99 Kamila Zikmundová (7:2).
36:23
Boleslav využívá početní převahy a Plchová doťukává  míček do branky.
36:12
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (7:1).
35:55
Tlak v přebrankovém prostoru se domácím vyplácí. Fialová se prosazuje pod ruku.
35:30
Pavlíčková probíhá hřiště, ale na poslední chvíli jí míček sjíždí z čepele.
35:03
Nádeníková běží a střílí - bohužel její šance je zblokována.
32:10
Procházková v šanci ve velkém brankovišti - tentokrát bez gólu
31:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková bez asistence (6:1).
31:11
Viková vypressovává míček od boleslavské obránkyně a posouvá míček do branky.
29:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #37 Karolína Bláhová (5:1).
29:00
Bláhová přihrává před branku, kde se těsně trefuje Viková.
28:57
Bláhová vyhrává souboj a běží do útoku.
26:51
Hezká akce domácích. Přihrávka na střed na Bořilovou. Míček projíždí na Procházkovou, která zakončuje.
24:58
Boleslav rozehrává z rohu na útočné polovině. Přihrávku po mantinelu si proťukává do útoku přes hráčku Viková a jde sama na branku. Bohužel přestřeluje.
21:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská bez asistence (4:1).
21:53
Tlak před brankou Šimonové a Stránská doťuková mezi tři tyče.
20:44
Domácí oblíčili Boleslav. Bohužel míček přeskakuje čepel a vyskakuje z hřiště.
20:17
To zabolí. Beránkové se zlomila flrobalka.
19:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #54 Pavlína Soukupová (3:1).
19:11
Soukupová běží s míčkem, ale už se dostává z úhlu. Přihrává na střed na Vikovou, která se trefuje do odkryté branky.
18:25
Tkadlecová v další střele. Šimonová opět zasahuje.
18:15
Tkadlecová po levé straně a pálí.
17:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Tereza Šimečková bez asistence (2:1).
17:53
Chyby v rozherávce využívá Šimečková a z předbrankového prostoru se prosazuje.
17:19
Standardka Tatranu - přihrávka na Bořilovou a zpět na Nádeníkovou, která se lehkou kličkou dostává do střelecké pozice a pálí.
16:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Michaela Cendelínová, asistoval #4 Michaela Stránská (2:0).
16:56
Cendelínová se ze středu trefuje pod ruku golmance.
16:50
Tatran se s lehkým zdržením na středu posouvá do útoku.
14:55
Boleslav na míčku, ale Tatranky neustále vytváří tlak a neumožňují hostům rozehrávku.
14:00
Kája Bláhová v protiútoku. Přihrává ze středu na volnou Vikovou, která stířlí.
13:40
Beránková v  brejku. Stránská ji dokázala na poslední chvíli odbránit.
12:36
Tkadlecová si teď prohazuje protihráčku a pokračuje. Střílí na bližší tyč a Šimonová jen tak tak chytá.
11:00
Domácí si teď rychle vyťukávají Boleslav.
10:05
Kolomazníková běží s míčkem po mantinelu, kde ji Soukupová bez problémů o míček obírá.
07:00
Plchová dostává míček na pravém mantinelu a prokličkovává se na střed. Bohužel nemá prostor na středu, a tak pokračuje u druhému mantinelu a nestřílí.
05:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #86 Alžběta Novotná (1:0).
05:26
Pieczonková se na středu ujímá míčku a umísťuje ho k pravé tyči.
04:50
Přihrávka na střed a Soukupová z první pálí.
03:58
Tkadlecová z hrany velkého brankoviště pálí - trefuje však pouze Šimonovou.
03:11
Standardka domácích u mantinelu. Fialová střílí - bohužel příliš nad.
00:11
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
Úvodní buly pro Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adéla Skalická a Mai Ngoc Tran.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: hráči v poli: Adéla Plchová, Kamila Zikmundová, Kateřina Skřivánková, Bára Klikarová, Bára Knopová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Juliana Fajčíková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Lucie Nádeníková, Adéla Bořilová, Alžběta Novotná, Nikola Pieczonková
00:00
Vážení příznivci juniorkého florbalu, dovolte mi vás přivítat na dnešním utkání a popřát vám příjemnou zábavu :)