1:2
- : -
TROOPERS

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TROOPERS 5:4pn
15. Matěj Duba, 26. Tomáš Novák, 30. Hynek Hák, 35. Matěj Duba, N Daniel Štěpánek - 15. Vojtěch Hembera, 18. Vojtěch Hembera, 40. Matěj Karásek, 40. Vojtěch Hembera; rozhodčí: Jana Kubalíková - Iva Váňová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #67 Daniel Štěpánek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #41 Matěj Duba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #10 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #93 Lukáš Kott , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
39:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera, asistoval #74 Matěj Karásek (4:4).
39:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek z trestného střílení (4:3).
34:08
Timeout TROOPERS
34:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba bez asistence (4:2).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Hynek Hák, asistoval #67 Daniel Štěpánek (3:2).
27:31
Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Tomáš Novák bez asistence (2:2).
17:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera bez asistence (1:2).
15:00
15:00
14:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #67 Daniel Štěpánek (1:1).
14:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera, asistoval #34 Jan Věchet (0:1).
01:59
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #41 Matěj Duba.
01:14
Vyloučen hráč #68 Ondřej Macko družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.