1:5
- : -
Orka

Orka - SOKOLI Pardubice 4:9
3. Tomáš Bodlák, 9. Matyáš Libánský, 16. Matyáš Míka, 38. Tomáš Bodlák - 1. Adam Černý, 8. Ondřej Kubeš, 22. Ondřej Kubeš, 30. Ondřej Kubeš, 35. Ota Černohorský, 39. Matyáš Gilar, 40. Ota Černohorský, 44. Adam Černý, 45. Matyáš Gilar; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Adam Woller 14 - Vít Pomajzl 8; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:5;
45:00
Střely ve 3. části: 4:7
45:00
44:40
Kubeš pěti body ukončil své bodové konto a na tenhle zápas bude jistě pozitivně vzpomínat
44:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Matyáš Gilar, asistoval #6 Ondřej Kubeš (4:9).
43:50
Černý razantní střelou tahem navyšuje vedení Pardubic
43:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #11 Ota Černohorský (4:8).
43:33
Timeout Orka
39:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #40 Vojta Čapek (4:7).
39:40
Kapitán celku hostí navyšuje vedení Pardubic
38:35
Vyloučen hráč #12 Oliver Voldřich družstva Orka na 2 minuty za sekání.
38:32
37:51
Nedáš dostaneš v praxi, Orka snižuje ztrátu
37:50
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák bez asistence (4:5).
36:32
Nejmladší člen pardubického kádru Ondřej Prášek byl tvrdě seslán k zemi
34:36
Abychom kapitánovi Pardubic pouze nekřivdili, vyslal skvělou střelu v oslabení která končí za zády brankáře
34:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský bez asistence (3:5).
34:19
Vyloučen hráč #19 Matěj Švadlenka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
32:04
Černohorský zkusil překvapivou střelu backhandem zády k bráně, projektil minul konstrukci jen o kousíček
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:9
30:00
29:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #31 Jan Buben (3:4).
28:08
Černohorský promarnil 3 střely během jednoho střídání, po skončené akci si ohromně ulevil
24:37
Vyloučen hráč #99 Ondřej Markl družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
21:01
Kubeš fantastickou individuální akcí přes celé hřiště srovnává stav utkání a náležitě oslavuje
21:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš bez asistence (3:3).
19:52
Vyloučen hráč #98 Matyáš Oliva družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
19:00
Střela Orky přes celé hřistě z rozehrávky, Pomajzl si se střelou zkušeně poradil
16:28
Černohorský vyslal pikantní střelu z výběhu mezi nohy brankáře, avšak neproměnil
15:48
Branku družstva Orka vstřelil #10 Matyáš Míka, asistoval #80 Tomáš Bodlák (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
11:40
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale větší šance si týmy nevytvořily.
08:28
Branku družstva Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #15 Martin Landa (2:2).
07:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš bez asistence (1:2).
02:24
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #59 Lukáš Holada (1:1).