3:6
3:3
- : -

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  7:12
8. Adam Černý, 17. Ota Černohorský, 18. Matěj Tlučhoř, 25. Ondřej Kubeš, 35. Ondřej Kubeš, 41. Adam Černý, 43. Ota Černohorský - 9. Elliot Festa, 12. Jakub Vašata, 12. Ondřej Binar, 21. Matěj Kremeník, 22. Elliot Festa, 24. Filip Rathouský, 27. Prokop Hanzlík, 29. Adam Scheuer, 30. Kryštof Stašek, 34. Jakub Nerad, 39. Jakub Nerad, 42. Filip Rathouský; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Kryštof Hrbek 22 - Michal Malý 22; po třetinách: 1:3, 3:6, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:10
45:00
44:05
Pardubice mají šanci aspoň snížit.
44:03
Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #20 Adam Černý (7:12).
41:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #13 Elliot Festa (6:12).
40:29
Střela Černohorského pouze do mantinelu za bránou, míček se odrazil k Černému který proměnuje.
40:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #11 Ota Černohorský (6:11).
38:16
Chyba Pardubického golmana vede k Hradeckému gólu v oslabení.
38:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #13 Elliot Festa (5:11).
36:59
Vyloučen hráč #5 Andrej Janda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
35:00
Oba dva týmy se rozjely a chtějí dát gól.
34:30
Dělová rána Černého skončila na spojnici.
34:09
Monstrózní chyba v rozehrávce Hradce, Kubeš trestá.
34:08
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš bez asistence (5:10).
33:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #42 Filip Rathouský (4:10).
31:43
Čapek promarnil šanci prázdné brány z výborného střeleckého úhlu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:14
30:00
29:33
Hradec hraje svoji hru a vede už o 5 gólů.
29:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #64 Kryštof Stašek, asistoval #13 Elliot Festa (4:9).
28:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 Adam Scheuer, asistoval #97 Přemek Hanzlík (4:8).
26:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #44 Jakub Vašata (4:7).
24:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #19 Matěj Švadlenka (4:6).
23:31
Vyloučen hráč #64 Kryštof Stašek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
23:14
22:52
Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
21:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #95 Matěj Kremeník (3:5).
21:35
Přesná střela tahem navyšuje vedení Hradce.
20:10
Střela Hradce ze střední vzdálenosti se odrazila od tyče do brány a Hradec vede.
20:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #27 Jakub Nerad (3:4).
17:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #40 Vojta Čapek (3:3).
16:36
16:36
Po kombinaci Černý-Černohorský padá gol.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:10
15:00
14:59
Vyloučen hráč #37 Kryštof Kulhánek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
11:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar bez asistence (1:3).
11:33
Dva rychlé goly Hradce a Pardubice musí dotahovat.
11:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #99 Ondřej Binar (1:2).
08:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (1:1).