0:3
1:4
- : -

Panthers Praha - FbŠ Bohemians 2:8
4. Zuzana Cihelková, 51. Magdalena Klírová - 19. Štěpánka Kubánková, 26. Tereza Spoustová, 32. Lucie Vodičková, 40. Kateřina Ciblová, 41. Kateřina Bünterová, 41. Lucie Vodičková, 42. Markéta Seidlerová, 43. Kateřina Ciblová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 30 - Tereza Kučerová 13; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:4;
Komentář domácích Skazko Pavel (Trenér):
Tuhý obranný val vydržl zhruba půlku zápasu, ale bohužel výpadek na začátku 3. třetiny nás připravil o možnost poprat se o lepší výsledek.

Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Po včerejším pozdním příjezdu nás dnes brzy ráno čekal opravdu tuhý obranný val. Jsem rád, že jsme postupem času našli na tuto obranu recept a že jsme v pohodě zvítězili. Tento víkend pro nás byl těžký celkově, spousta hráček zraněných a nemocných. Ale jsem rád, že to hrstka statečných zvládla a že bereme 6 bodů. Tak florbálku zdar a za 14 dní se vidíme na bublince.
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
51:32
Timeout FbŠ Bohemians
51:32
Vyloučen hráč #36 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
50:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (2:8).
49:34
Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
45:37
Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
45:03
Timeout Panthers Praha
42:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:8).
41:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:7).
40:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #61 Lucie Čermáková (1:6).
40:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:15
40:00
39:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:4).
31:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #89 Kateřina Bünterová (1:3).
25:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:2).
18:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #31 Štěpánka Kubánková, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:1).
15:20
V této fázi zápasu jsou hosté více na balónku.
07:00
Bohemians pálí pouze do dobře postavených bloků.
03:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #49 Eliška Zubová (1:0).
03:49
Domácí fantastickou kombinací otevírají stav utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Tereza Spoustová, Štěpánka Kubánková, Kateřina Ciblová, Markéta Seidlerová, Kateřina Bünterová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Karolína Kutalová, Klára Schmiedová, Magdalena Klírová, Šárka Hromková