3:2
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FBC Česká Lípa 8:6
2. Julie Pecinová, 32. Aneta Navrátilová, 35. Barbora Kotábová, 39. Nikola Vostřáková, 41. Karolína Stošková, 47. Karolína Stošková, 53. Julie Pecinová, 54. Nikola Vostřáková - 7. Alexandra Šípová, 13. Alexandra Šípová, 18. Daniela Jandačová, 33. Blažena Menšíková, 36. Daniela Jandačová, 43. Daniela Jandačová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 28 - Ada Červinků 27; po třetinách: 1:3, 3:2, 4:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Prvních 30 minut jsme byli ospalí a vypadalo to dneska na trápení. Poté jsme se však zvedli, stejně jako včera jsme začli plnit pokyny, které nám hru výrazně zjednodušily. V třetí třetině jsme předvedli v dosavadní sezóně náš nejlepší výkon, kdy jsme zvládali dobře řešit situace 1-1, plnit defenzivní úkoly a vyspělým výkonem kontrolovat hru. Mám radost za náš tým, který se poctivým výkonem dopracoval k zasloužené výhře.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Dneska jsme opět darovali soupeři body. Hrozná hra ke které se mi nechce ani psát komentář. Hráčky si musí v hlavě uvědomit, že i v neděli se musí hrát na plno.

Soupeři gratuluji.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
60:00
Domácí hráčky nervy drásající konec zápasu zvládly a berou tři body do tabulky!! Gratulujeme!
59:27
Domácí golmanka si po sekané v brankovišti musí nechat ošetřit prsty,snad bude vše v pořádku.
59:00
Hosté to na naše děvčata zkoušejí v šesti.
58:09
Timeout FBC Česká Lípa
56:32
Vostřáková otočkou vymazala kapitánku hostí.
54:55
Kolotoč ze strany Sparty střídá jedna šance za druhou.
53:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková, asistoval #22 Lucie Dryáková (8:6).
53:08
Dryáková na Vostřákovou a je to další góól!!
52:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová, asistoval #68 Minh Anh Pham (7:6).
52:50
Díky bombě od Pecinové vedeme!
49:14
Hujerová si svými pokyny rovná obranu.
46:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková, asistoval #57 Nikola Vostřáková (6:6).
46:29
Stošková po nahrávce od Vostřákové znovu vyrovnává!
42:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová bez asistence (5:6).
40:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková bez asistence (5:5).
38:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková bez asistence (4:5).
38:47
Vostřáková góóól!!
38:20
Pecinová nastavila strom hostující hráčce.
36:12
Vebrová teď zkušeně odebrala balónek hostující hráčce.
35:11
34:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #38 Barbora Kotábová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (3:4).
34:58
Kotábová po nahrávce od Navrátilové vymetla pavučinku v levém rohu branky hostující golmanky.
33:20
Kratochvílová teď vymazala hráčku hostí.
32:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #33 Barbora Hedánková (2:4).
32:21
Nedáš,dostaneš.
31:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #38 Barbora Kotábová (2:3).
31:46
Kotábová na Navrátilovou a je z toho gól!!
31:16
Dryáková teď vyslala naprosto famózní střelu,bohužel jen do golmanky.
30:12
Pecinová se v samostatném úniku ke střele nedostala.
28:15
Navrátilová teď s přehledem odebrala balónek protihráčce.
26:40
Hujerová svůj tým drží neskutečnými zákroky.
24:33
Neskutečná sekaná před bránou hostů.
23:45
A Hujerová opět neskutečně podržela svůj tým.
22:04
Pham se z toho chaosu teď dokázala vymotat a vyváží balonek do bezpečí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:12
20:00
19:35
Stošková teď byla rychlejší než samotný balonek.
17:52
17:52
Smolný gól Lípy střílí hráčka s číslem 10.
14:40
Hujerová neskutečným zákrokem balonek vyráží.
12:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #22 Michaela Mazurová (1:2).
12:53
A máme tu další gol hostů,opět hráčka číslo 40.
11:35
Vostřáková střílí ale pouze do rukou golmanky.
06:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #33 Barbora Hedánková (1:1).
06:05
A máme vyrovnáno,za hosty se prosazuje hráčka s číslem 40
05:44
Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
03:53
Hujerová opět chrání svou svatyni.
03:00
Hosté střílí na branku a Hujerová vyráží.
01:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová bez asistence (1:0).
01:06
úvodní gol utkání dává Pecinová
00:01
úvodní buly vyhrávají hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Alexander McIntosh.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Karolína Stošková, Lucie Dryáková, Barbora Kotábová, Aneta Navrátilová, Nikola Vostřáková