1:3
2:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:8
7. Samuel Starčevský, 27. Vojtěch Fišer, 43. Vojtěch Fišer, 50. Samuel Starčevský - 5. Tobiáš Franc, 31. Michal Fuchs, 32. Matěj Rapp, 37. Jakub Šedivý, 41. Jakub Šedivý, 41. Tobiáš Franc, 43. David Biněda, 47. Adam Baxa; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 22 - Patrik Urban 23; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:4;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
Zápas jsme odmakali, ale dneska nám to nelepilo a když jsme otevřeli hru, tak nás soupeř rychle potrestal. Bohužel nám koncentraci rozhazovaly neustále změny v sestavě, nepamatuju 4 zranění za zápas a tolik vynucených změn. Uvidíme, kolik hráčů se nám do týdne uzdraví a napotřetí snad Slavii už porazíme.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Výsledku pomohl vydařený vstup do třetí třetiny, kdy jsme nekompromisně trestali. Děkujeme za zápas, za týden znovu.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:15
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
49:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (4:8).
46:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #67 Jakub Šedivý (3:8).
42:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #32 Karel Uhlíř (3:7).
42:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #12 Martin Benda (2:7).
40:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (2:6).
40:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (2:5).
36:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (2:4).
31:56
Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #85 Filip Cipra (2:3).
30:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #48 Adam Baxa (2:2).
26:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:1).
25:18
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #92 Jáchym Peprný (1:1).
05:47
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #78 Matěj Rapp (0:1).
03:22
Více na míčku jsou štíři ale Plzeň se snaží napadat.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Jan Lukáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Martin Benda, Matěj Rapp, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Kaňák; hráči v poli: Vojtěch Fišer, Samuel Starčevský, Matyáš Cajthaml, Patrik Matys, Karel Uhlíř