1:4
2:4
- : -

Fbc Strakonice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:10
40. Jiří Křesák, 41. Karel Šavrda, 42. Karel Šavrda - 13. Patrik Plocha, 17. Jakub Loskot, 25. Petr Dolejš, 29. Matěj Doubek, 34. Daniel Hrůza, 36. Jan Keyzlar, 49. Lukáš Trojáček, 51. Matěj Doubek, 53. Ondřej Řezník, 54. Jakub Loskot; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2 + Karel Šavrda 4:2; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Jan Vaníček 23 - Miloš Kahoun 24; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:4;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
Předně bych chtěl poděkovaat divákům za parádní atmosféru a doufám, že si to děti užili a odnesli si pěkné zážitky a něco dobrého na zub. Je vidět, že soupeř konečně povyrostl a dobře nadraftoval, takže po letech hrajou koukatelný florbal. Dnes celkem pěkný zápas, škoda, že takové týmy mají takovou kliku. Spravedlnost prostě není. Celkem bych jim za tu hru i přál aby něco uhráli, ale nemám holt rád takové umělé týmy jako došvih. Strakonice Oléééééééé a těšíme se na vás při dalších zápasech, které si maximálně užijeme, pac a :*
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
Kvalitní výkon po celý zápas. Jedeme dál. DOŠWICH MILEVSKO!!
60:00
Střely ve 3. části: 5:10
60:00
56:07
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
54:14
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (3:10).
52:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #99 Marek Čáp (3:9).
51:21
Timeout Fbc Strakonice
50:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (3:8).
48:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Martin Dolejš (3:7).
45:01
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky.
41:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:6).
41:07
Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
40:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:14
40:00
39:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (1:6).
35:09
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (0:6).
33:07
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #63 Ondřej Řezník (0:5).
28:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (0:4).
24:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
16:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (0:2).
15:41
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
12:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #91 Patrik Plocha, asistoval #43 Matěj Doubek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar