3:3
7:3
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Chomutov B U23 15:8
2. Marek Sochor, 2. Šimon Pilek, 7. Vladislav Vrátil, 9. Tomáš Rudolf, 10. Adam Závěrka, 26. Šimon Pilek, 33. Marek Sochor, 38. Filip Rubeš, 44. Michal Záruba, 46. Jan Bräuer, 46. Jan Koštoval, 50. Jan Koštoval, 51. Michal Záruba, 57. Zdeněk Vážný, 58. David Matza - 4. Jan Ibl, 14. Marek Nekuda, 29. Tomáš Kotlan, 32. Matyáš Rauscher, 40. Matyáš Rauscher, 45. Michal Marek, 55. Matyáš Rauscher, 60. Matyáš Rauscher; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - David Scholz; vyloučení: 5:2; využití: 2:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Adam Havriljak 26 - Jan Leština 16; po třetinách: 5:2, 3:3, 7:3;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Jsem rád, že jsme dokázali být aktivní na útočné polovině a za výslednou produktivitu. Pochvala patří všem borcům za jejich dnešní přístup a hladovost. Díky všem za zábavný zápas.
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Špatný nástup do zápasu jsme postupně dotahovali. Bohužel jsme ve třetí třetině nedokázali navázat na výkon z té druhé a vyrobili až příliš mnoho zbytečných chyb, které domácí potrestali a získali si rozhodující náskok. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:13
60:00
59:29
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #10 Daniel Kellermann (15:8).
57:19
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #91 Zdeněk Vážný (15:7).
56:24
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #26 Jan Koštoval (14:7).
55:26
Timeout Florbal Chomutov B U23
55:26
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #29 Marek Sochor.
55:26
Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
54:12
50:38
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #26 Jan Koštoval (13:6).
49:46
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #29 Marek Sochor (12:6).
48:38
Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
45:45
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #4 Vladislav Vrátil (11:6).
45:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #29 Marek Sochor (10:6).
44:36
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #10 Daniel Kellermann (9:6).
44:25
Vyloučen hráč #57 Lukáš Vyskočil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
43:32
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #57 Lukáš Vyskočil (9:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:13
40:00
39:04
37:27
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Filip Rubeš, asistoval #61 Šimon Pilek (8:4).
32:09
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #91 Zdeněk Vážný (7:4).
31:30
28:44
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #27 Michal Marek (6:3).
27:39
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #4 Vladislav Vrátil.
25:23
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #30 Filip Rubeš (6:2).
22:27
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:00
Vyloučen hráč #61 Šimon Pilek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
13:31
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #34 Jan Ibl (5:2).
09:44
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #29 Marek Sochor (5:1).
08:15
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:1).
06:15
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #26 Jan Koštoval (3:1).
03:50
Vyloučen hráč #61 Šimon Pilek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zvedání florbalky.
03:07
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #75 Tomáš Zelinka (2:1).
02:04
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
01:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #4 Vladislav Vrátil (2:0).
01:03
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U23: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Michal Marek, Tomáš Kotlan, Daniel Kellermann, Matyáš Rauscher, Martin Peksa