2:4
- : -
FbC Písek
Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér):
Domácí odvetu jsme zvládli výrazně lépe, ale přesto výsledek je krutější. Soupeř byl lepší, ale my mu byli vyrovnaným soupeřem, bohužel ale vyhořeli jsme na hlavách v první třetině a to v důsledku rozhodlo, za zbylé dvě třetiny můžeme náš tým pochválit, protože ukázali bojovnost i kvalitu. Šest poměrně zbytečných vyloučení, to je moc. Ale pět ubráněných, z toho minuta ve třech, to je naopak slušné. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
Dnes nám k vítězství výrazně pomohla produktivní 1. třetina. Celkově jsme dnes neodehráli úplně kvalitní utkání. Nefungovala nám obrana a vytvářeli jsme spousty individuálkních chyb, ze kterých jsme pouštěli soupeře do brejků. Každopádně jsme rádi, že jsme získali 3 body. Ty jsou pro nás klíčové a příští týden zlepšíme svůj výkon. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
58:19
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #87 Ondřej Walter (5:10).
56:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #46 David Chvosta (5:9).
53:03
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #74 Kryštof Malý (5:8).
52:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #63 Matěj Prčík (4:8).
49:39
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
45:22
Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
45:22
Vyloučen hráč #87 Ondřej Walter družstva FbC Písek na 2 minuty za zdržování hry.
43:53
Timeout FbC Písek
42:25
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #88 Christopher Matheson (4:7).
41:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #18 Michal Cigánek (3:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:12
40:00
34:35
Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za vysoká florbalka.
33:36
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
30:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (3:6).
27:24
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #57 Marek Leiš (3:5).
26:36
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #12 Martin Brauner (2:5).
25:01
Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #58 Přemysl Vávra.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:18
20:00
18:12
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (1:5).
17:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:4).
16:36
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #46 David Chvosta (1:3).
14:37
Vyloučen hráč #90 Daniel Škvor družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
11:04
10:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #27 Michael Kučera (1:1).
08:27
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #17 Jan Tvrdek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Michael Kolínský, Michal Měřička, Jan Králík, Michael Kučera, Jakub Mikeš
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Daniel Škvor, Tomáš Jančík, David Navrátil, Zdeněk Prokůpek, Jiří Hadamovský