1:2
4:1
- : -

DDQ Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5
4. Lukáš Staněk, 7. Vojtěch Andrášek, 12. Jakub Mühlfait, 14. Vojtěch Andrášek, 19. Michal Skuhrovec, 35. Martin Schneider, 43. Jakub Mühlfait, 45. Vojtěch Bernas, 46. František Tadeáš Kubík, 57. Ondřej Halej - 3. Štěpán Blažek, 16. Štěpán Blažek, 24. Štěpán Blažek, 32. Jiří Šrámek, 50. David Sedláček; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 206; zásahy brankářů: Bruno Vagel 22 - Lukáš Bauer 12, Jakub Pechura 16; po třetinách: 5:2, 1:2, 4:1;
58:47
K dnešnímu utkání v sportovní hale vzhlíží 206 diváků.
56:57
Pánek se dostává přes domácí útočníky, ale zastavují ho domácí obránci, kteří ho míčku zbavují.
56:15
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #16 Martin Schneider (10:5).
55:32
Skuhrovec promarnil šanci před hostující bránou.
53:21
Hosté se dostali do přesilové hry a mají možnost snižovat.
53:07
Vyloučen hráč #5 Jakub Mühlfait družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:59
Rozhodčí vrací výhodu a na míček se dostávají domácí.
49:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #23 Jan Novák (9:5).
49:05
Znojmo odvolává brankáře a přechází do power-play.
48:05
Z domácího rohu rozehrávají hosté, kteří mají stále spoustu času vstřelit branku.
45:44
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #8 František Tadeáš Kubík, asistoval #93 Michal Skuhrovec (9:4).
45:44
Skuhrovec vybojoval míček a vydává se společně s Kubíkem na bránu, přihrává a Kubík střílí přímo do brány.
44:27
František Kubík se vydává sám na bránu, ale příliš pozdě se rozhoduje střílet a tak míček letí mimo bránu.
44:15
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #86 Ondřej Halej (8:4).
43:55
Jeníček kombinuje přihrávky s Holovejem, který se dostává do útoku a přihrává na Bernase.
42:54
Další sekera a tentokrát má Chomutov volný úder ze středové čáry.
42:46
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Jakub Mühlfait, asistoval #28 Petr Linc (7:4).
42:36
První střela ve třetí třetině letěla ze strany Chomutova na hostujícího Bauera.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
34:38
Stělu z volného úderu z před brankového prostoru se domácímu brankáři povedlo chytit.
34:25
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #86 Ondřej Halej (6:4).
33:46
Velkou šanci spálil Petr Linc když neproměnil střelu do prázdné brány.
32:43
Domácím se povedlo získat míček a jít do protiútoku, ale zde se setkávají s hosty a míček ztrácí.
31:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #79 Martin Pánek (5:4).
30:41
Nadějná střela domácího Kučery, ale míček letí mimo bránu.
28:37
Dvě střely ze strany domácích hráčů, ale obě do hostujícího hráče.
26:51
Hosté si přihrávají na své polovině a pomalu jdou do útoku.
24:22
Domácí rychle vytváří útok, ale na středu se potkají se Znojmem, který jim míček bere.
23:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #23 Jan Novák (5:3).
22:58
Salava seká do florbalky domácího Klementa a domácí mají volný úder.
21:45
Vyloučen hráč #97 Matyáš Bláha družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
21:23
Hosté se dostávají na útočnou polovinu a Petr Linc se tvrdě vrhá do souboje o míček, ze kterého si míček odnáší.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým DDQ Florbal Chomutov.
19:42
Hostující Pánek opět pokoušel střelu na domácí branku, ale míček letí těsně nad bránou mimo hřiště.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:2).
17:17
Novák střílí na domácího Vagela, který se levou rukou natahuje a chytá míček.
15:42
Znojmo se dostává na domácí polovinu, kde ztrácí míček.
15:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:2).
14:09
Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:27
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #17 Vojtěch Andrášek, asistoval #91 Matěj Dolejší (4:1).
13:27
Další skvělá souhra domácího týmu, který se zvládl dostat přes celé hřiště až k hostující bráně.
12:28
Faul domácích a hosté se dostávají k volnému úderu.
11:15
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Jakub Mühlfait, asistoval #17 Vojtěch Andrášek (3:1).
11:15
Andrášek přihrává Mühlfaitovi, který střílí na bránu a míček letí lehce nad Bauerovo levou nohou až do brány.
10:59
Hosté hrají v plném počtu.
08:59
Vyloučen hráč #98 Filip Daberger družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
08:59
Sekera před hostující bránou vede k přesilové hře pro domácí.
08:29
Halej přihrává Holovejovi, který už pokouší hostujícího Bauera, který míček chytá.
06:51
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #17 Vojtěch Andrášek, asistoval #15 Daniel Kučera (2:1).
06:21
Domácí kombinují přihrávky na své polovině a pomalu se posouvají do útoku.
05:18
Hosté si přihrávají přes dlouhou stranu mantinelů, ale k míčku se jako první dostává domácí Šarša.
03:04
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #12 Lukáš Staněk, asistoval #93 Michal Skuhrovec (1:1).
03:04
Skuhrovec se dostává přes hostujícího hráče a přihrává domácímu Staňkovi, který už z před brankového prostoru trefuje branku.
02:22
Hostům se povedlo využít přesilové hry a posouvají se do vedení.
02:19
00:40
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:40
Při bránění ve hře u domácích střídaček byl vyloučen hráč domácího týmu Vojtěch Bernas.
00:17
První střela utkání letěla na hostujícího Lukáše Bauera.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Daberger, Štěpán Blažek, Jiří Šrámek, František Blažek, Vojtěch Vlček
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Ondřej Šarša, Petr Linc, Lukáš Staněk, Rudolf Klement