1:0
3:0
- : -

Finance Novák FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB 6:2
2. Kristýna Bachmaierová, 3. Zuzana Svobodová, 32. Michaela Kacelová, 48. Gabriela Žůrková, 58. Šárka Smetáková, 59. Eva Preisslerová - 6. Barbora Doležálková, 11. Veronika Zittová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 10 - Eva Klementová 16; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:0;
58:11
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (6:2).
58:11
Samostatný únik proměnila suveréně blafákem Preisslerová.
57:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #21 Eva Preisslerová (5:2).
57:00
Šárka Smetáková právě využila krásnou přihrávku zpoza branky na brankoviště a dává jednoduchý gól do prázdné branky.
55:20
Hraje se nyní rychle nahoru dolu, šance na obou stranách však zůstaly nevyužity.
53:54
Další pokus Žůrkové v oslabení z voleje končí nad brankou.
52:45
Žůrková se dostala v oslabení do úniku, ale její pokus hostující brankářka kryje.
52:04
Vyloučen hráč #86 Michaela Kacelová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
51:34
Boleslav se tlači za korekcí skóre, při tom ale nechává zranitelnou obranu.
51:34
Hosté dostaly šanci zdramatizovat zápas.
49:10
Gólmanka hostí se teď vyznamenala proti střele Preisslerové z hranice brankoviště do prázdné branky.
47:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (4:2).
47:53
Žůrková se prosazuje střelou na přední tyč a Jičín odskakuje na rozdíl dvou branek.
47:08
Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky.
47:07
Jičín zúročuje svůj tlak a bude mít přesilovou hru.
45:58
Střela domácí hráčky ze středu hřiště, hostující brankářka chytá.
43:45
Domácí Kuchařová se po křídle protáhla až do zakončení, nicméně bránu netrefuje.
41:02
Velká šance Jičína hned na úvod třetiny, po velkém závaru před bránou hostí se nedopařilo domácím hráčkám usměrnit balónek na čáru.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:4
40:00
39:07
Boleslav dohrává 2. třetinu na balónku, ale v uctivé vzdálenosti od domácí branky.
37:01
1. lajna Jičína si opět vytvořila skvělou šanci, střela Žůrkové však končí ve výstroji hostující brankářky.
36:09
Nyní se však musela vyznamenat i domácí brankářka proti střele z bezprostřední blízkosti.
34:28
Jičín pokračuje v tlaku a drží se na polovině hostů.
31:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová bez asistence (3:2).
31:53
Krásnou střelou na přední tyč potvrzuje zlepšený výkon celého týmu Kacelová.
30:03
Rozehrávku Boleslavi vystihla Bachmaierová, střílí však pouze do boční sítě.
28:01
Domácí se po ospalém začátku třetiny dostávají do tempa a začínají opět ohrožovat branku hostí.
26:01
V podobné pozici trefila Kacelová pouze brankářku hostí.
24:58
Hostující Bauerová se ocitla tváří v tvář gólmance domacích, svoji střelou však netrefuje bránu.
23:50
Hosté jsou v tlaku a odstřelují bránu domácích.
22:11
Šanci hostí likviduje Velzelová rychlým přesunem k levé tyči.
20:45
Na míčku se usadily hosté, ale k ohrožení branky se nedostaly.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:3
20:00
19:59
První střetinu končí Jičín na balónku, ale bez ohrožení brány hostí.
17:32
Tempo zápasu se zrychlilo a vidíme náznaky šancí na obou stranách, nicméně střely jsou velice nepřesné.
16:38
Další šance na straně Jičína, domací hráčka však neusměrnila skákavou přihrávku do prázdné brány.
16:12
Gólmanka Jičína se opět vyznamenala, když vyrazila střelu do průniku středem.
15:22
Jičín na míčku dobývá bránu MB.
12:37
Jičín se snaží vzít si ztracené vedení zpět. Krásně střílela ze středu Bachmaierová, bohužel míjí.
10:59
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #63 Barbora Doležálková (2:2).
10:59
Po vyběhu od mantinelu srovnává střelou na přední šibenici Zittová.
09:40
Hra se přelévá ze strany na stranu s velkým počtem nepřesností na obou stranách.
07:56
Domací brankářka si dnes postavila tyče na výbornou, hosté trefují brankovou konstrukci již po druhé v tomto zápase.
05:31
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (2:1).
05:31
Hosté poprvé vážně zahrozily a následně střílí svůj první gól v zápase.
04:21
Jičín se většinu hry drží na balónku a tlačí se za dalšími góly.
02:15
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #86 Michaela Kacelová (2:0).
02:15
Po krásném prostrčení od mantinelu se prosazuje střelou k tyči Svobodová.
01:38
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:0).
01:38
První gól utkání, prosazuje se z předbrankového prostoru Bachmaierová.
00:45
Registrujeme první střelu na bránu hostí, ale brankářka bez problémů kryje.
00:01
Úvodní buly vyhrály hosté, ale v útoku jsou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Barbora Doležálková, Markéta Kosová, Veronika Zittová, Aneta Hlušičková, Ivana Miklíková
00:00
Line-up domácích Finance Novák FBK Jičín: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Leona Müllerová, Gabriela Žůrková, Eva Preisslerová, Kristýna Bachmaierová