5:2
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSN Tatran Střešovice 8:5
16. Michaela Mlejnková, 28. Paulína Hudáková, 30. Michaela Mlejnková, 31. Linda Pudišová, 37. Linda Pudišová, 38. Veronika Káčová, 48. Denisa Kotzurová, 59. Malwina Zagórska - 6. Michaela Mechlová, 13. Michaela Mechlová, 35. Radka Korbelářová, 37. Karolína Stůjová, 50. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 9 - Monika Šolleová 19; po třetinách: 1:2, 5:2, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
60:00
Pozápasové ohlasy jsou k nahlédnutí ZDE.
58:50
Dvě velké příležitosti pro FBC.
58:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (8:5).
57:40
Chúpeková otestovala reflexy hostující brankářky nebezpečnou střelou.
56:50
Hudákové v těžké pozici sjel míček z čepele při pokusu o střelu do odkryté brranky.
55:55
Střela Rybičková z prostředku hřiště těsně míjí hostující branku.
54:28
Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
54:21
Fair-play gesto hráček Tatranu, přiznaly poslední zahrání míčku než šel za mantinel.
51:31
FBC teď kvalitně odbránilo pasáž, kdy Tatran držel balonek.
50:15
Velká šance Mechlové.
49:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (7:5).
47:50
Dupčáková kryje střelu hráčky Tatranu z dálky.
47:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #12 Natalie Hurníková (7:4).
46:50
Radka Korbelářová se po zaváhání při rozehrávce FBC dostala do šance, avšak brankářku Dupčákovou na přední tyč nepřekonala.
45:55
Hudáková nezakončila kvalitně nadějný break.
44:57
Kotzurová v dobré pozici, hráčky Tatranu však zvládly její střelu zblokovat.
44:14
Několik zákroků ve hře, které byly na hraně. Emoce se zvedají.
43:21
Teď hráčka Tatranu zahrála velmi tvrdý zákrok u mentinelu, vylučovat se však nebude.
43:13
FBC teď mělo více ze hry, přímé ohrožení branky z toho však nebylo.
41:48
V úvodu 3. třetiny se ani jedno mužstvo nedostalo do šance.
39:16
Mlejnková v dobrém výběhu, brankářka Tatranu však byla na místě a střelu zneškodnila.
38:27
Simona ​Korbelářová prozkoušela Dupčákovou střelou ze strany hřiště.
37:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #99 Paulína Hudáková (6:4).
36:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (5:4).
36:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #99 Paulína Hudáková (5:3).
36:20
Mlejnková v těžké pozici nezametla míček do poloodkryté branky.
35:18
Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:25
FBC se snažilo odpovědět střelou od mantinelu, avšak Šolleová skvěle zasáhla.
34:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (4:3).
33:32
Střela Želízkové po breakové situaci těsně vedle.
32:24
Tvrdý souboj u mantinelu, vylučovat na straně Tatranu se ale nebude.
31:16
FBC má teď více ze hry, Kotzurová střílela těsně mimo branku hostí.
30:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:2).
30:15
Střela obránkyně Tatranu z dálky skončila mimo branku.
29:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (3:2).
28:37
Formace s Kotzurovou teď měla dobré střídání na obranné polovině Tatranu, ke střele to ale nevedlo.
27:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #34 Veronika Káčová (2:2).
26:30
Klidnější pasáž hry. Tatran kombinuje na své polovině.
25:25
Chúpeková ve velké šanci, ocitla se sama před brankářkou, ta však předvedla skvělý zákrok a střelu chytila.
24:20
Střela Tatranu z dálky byla těsně před brankářkou zblokována Hudákovou.
22:30
Rybičková po pěkné kombinaci nebezpečně vystřelila zpoza brankoviště, brankářka hostí však střelu pokryla.
21:51
Kotzurová střílí nad bránu.
21:06
Kotzurová z dálky do tyče.
20:37
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:45
Teď hráčkám Tatranu dvakrát sjel balonek z čepele před brankou FBC.
18:03
Velká šance Pudišové, vytočila se před branku, avšak míček do branky nedotlačila.
17:25
Bačová se prosmýkla mezi obránkyněmi, avšak poté zakončila nepřesně.
16:50
Z rozehrávky FBC z útočného rohu nic nebylo.
16:00
Radka Korbelářová střílela ze strany, avšak Dupčáková skvěle její střelu vyrazila.
15:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:2).
15:18
Hudáková přestřeluje.
14:31
FBC si v přesilovce připravilo 2 dobré šance, obě však brankářka hostí Šolleová lapila.
13:30
Vyloučen hráč #33 Jessica Kabelková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
12:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:2).
12:02
Tatran si připravil 2 dobré šance ve své přesilovce, avšak Dupčáková byla na místě a střely zneškodnila.
11:00
Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
09:35
Střela Simony Korbelářové mimo branku.
08:30
Hráčky Ostravy teď uzamkly Tatran na jeho polovině, k šanci to však nevedlo.
07:03
Hráčky Tatranu teď zahrály aktivní střídání a vypracovaly si několik zajímavých situací před brankou FBC.
05:31
FBC mohlo rychle zareagovat na obdržený gol, Chúpeková však v samostatném úniku po přihrávce vzduchem v těžké pozici přestřelila.
05:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #27 Mariana Býčková (0:1).
04:47
FBC teď po pěkné kombinační akci málem vstřelilo gól. Bohužel útočnici sjel v posledním momentu balonek.
03:38
Velká šance FBC, Pudišová ale zamířila těsně vedle branky.
02:00
Do zajímavého výběhu se dostala Mechlová, střela však brankou neskončila.
01:15
Hráčky Tatranu v úvodu utkání drží balonek.
00:01
Buly pro tým Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Radka Korbelářová, Mariana Býčková, Simona Korbelářová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Veronika Rybičková, Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Malwina Zagórska, Paulína Hudáková