1:1
4:2
- : -

TRAPOL Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 5:3
22. Jakub Klápa, 34. Adam Karel, 34. Jakub Šolle, 36. Matěj Hejzlar, 44. Adam Bureš - 17. Filip Bergman, 40. Filip Bergman, 45. Ondřej Duben; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lev Kliment ? - Matěj Veselý -4; po třetinách: 0:0, 1:1, 4:2;
45:00
44:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #96 Matěj Veselý (5:3).
43:51
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (5:2).
39:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #62 Aleš Chmelař (4:2).
39:26
Vyloučen hráč #12 Daniel Pavlac družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:13
Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:45
Vyloučen hráč #4 David Kryl družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
35:38
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar bez asistence (4:1).
33:41
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #4 David Kryl (3:1).
33:34
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #14 Kryštof Klement (2:1).
31:04
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
31:04
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
28:33
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
27:19
Vyloučen hráč #99 Adam Aarons družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
24:10
Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za hra rukou.
21:23
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (1:1).
16:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #71 Jiří Miler (0:1).
15:00
15:00
12:49
Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
01:32
Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Petr Špaček, Aleš Chmelař, Patrik Šebek