1:2
0:1
- : -

Floor Maniacs Mělník B - FBC Slavia Praha C 4:5
5. Michal Šlapák, 6. Lukáš Suchánek, 12. Eduard Chlebovský, 16. Martin Procházka - 3. Erik Schier, 8. Miroslav Matoušek, 13. Erik Schier, 22. David Vambera, 28. Jan Křížek; rozhodčí: Šimon Dubský - Daniel Dolák; vyloučení: 2 + Jindřich Robotka OS:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Hokeš -5 - Jakub Rout ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:1;
35:39
Vyloučen hráč #11 Jindřich Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:39
Vyloučen hráč #11 Jindřich Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B - osobní trest.
31:05
Timeout FBC Slavia Praha C
29:50
Vyloučen hráč #30 Jan Zahradník družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání.
27:27
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek z trestného střílení (4:5).
24:00
24:00
21:38
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #13 David Vambera bez asistence (4:4).
18:42
Vyloučen hráč #81 Lukáš Suchánek družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
15:03
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #22 Martin Procházka, asistoval #11 Jindřich Robotka (4:3).
12:36
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #68 Erik Schier, asistoval #37 Jiří Sedláček (3:3).
12:00
12:00
11:18
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #52 Eduard Chlebovský, asistoval #22 Martin Procházka (3:2).
07:40
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #12 Miroslav Matoušek, asistoval #42 Filip Nejedlý (2:2).
05:40
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek bez asistence (2:1).
04:58
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #17 Michal Šlapák bez asistence (1:1).
02:37
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #68 Erik Schier, asistoval #24 Marek Šťastna (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Daniel Dolák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha C:
00:00
Line-up domácích Floor Maniacs Mělník B: brankář: Petr Hokeš; hráči v poli: Josef Kubát, Eduard Chlebovský, Lukáš Suchánek, Zuzana Obstová, Lukáš Mourek