1:2
1:3
- : -

Blue Horses Stochov - ACEMA Sparta Praha BLUE 2:9
18. Adam Pártl, 31. Tomáš Zajíc - 1. David Patka, 7. Matyáš Marek, 8. Matyáš Marek, 8. Vojtěch Horký, 16. Filip Dalík, 18. Matyáš Marek, 27. Vojtěch Horký, 35. Vojtěch Horký, 36. Šimon Bláha; rozhodčí: Vojtěch Dvořák - Vít Žebra; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sebastián Skuba ? - Richard Hájek -2; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:3;
36:00
35:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #92 Šimon Bláha bez asistence (2:9).
35:07
Vyloučen hráč #23 Petr Zelenka družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
34:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #19 Vojtěch Horký, asistoval #23 Tomáš Klíma (2:8).
30:15
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Tomáš Zajíc, asistoval #8 Ondřej Husák (2:7).
26:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #19 Vojtěch Horký bez asistence (1:7).
24:00
24:00
17:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #86 Matyáš Marek, asistoval #67 Dominik Ciryn (1:6).
17:21
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #6 Adam Pártl bez asistence (1:5).
15:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #48 Filip Dalík bez asistence (0:5).
12:00
12:00
07:28
07:12
06:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #86 Matyáš Marek, asistoval #92 Šimon Bláha (0:2).
00:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #21 David Patka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Dvořák a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha BLUE: brankář: Richard Hájek; hráči v poli: Dominik Ciryn, Matyáš Marek, Šimon Bláha, David Patka, David Štecher