0:0
1:0
- : -

Kralupy Wolves - ACEMA Sparta Praha BLUE 2:3pn
6. Daniel Formánek, 32. Vojta Novák - 5. Jan Klaban, 12. Adam Patka, N Vojtěch Horký; rozhodčí: Vojtěch Dvořák - Vít Žebra; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Krejča ? - Richard Hájek ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #41 Josef Brtník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #15 Adam Cakl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #67 Dominik Ciryn , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #19 Vojtěch Horký a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #10 Daniel Formánek , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
31:17
Vyloučen hráč #28 Mikoláš Hollý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
31:08
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #34 Vojta Novák, asistoval #41 Josef Brtník (2:2).
30:46
Vyloučen hráč #23 Tomáš Klíma družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hrubost.
29:56
Vyloučen hráč #67 Dominik Ciryn družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:47
Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
24:00
24:00
23:00
Vyloučen hráč #49 Fabián Alex Keprt družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #22 Adam Patka bez asistence (1:2).
05:17
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Daniel Formánek, asistoval #41 Josef Brtník (1:1).
04:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #97 Jan Klaban bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Dvořák a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha BLUE: brankář: Richard Hájek; hráči v poli: David Štecher, Dominik Ciryn, Matyáš Marek, Šimon Bláha, David Patka