2:1
2:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - FBC Slavia Praha 6:1
3. Denis Josef Horák, 12. Pavel Šlejhar, 16. Denis Josef Horák, 24. Filip Sommer, 34. Simon Menke, 35. Matouš Vítek - 21. Josef Tejkl; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Jakub Procházka; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Járka -1 - Erik Glenda ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0;
36:00
34:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #14 Matouš Vítek bez asistence (6:1).
33:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #97 Simon Menke bez asistence (5:1).
28:21
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:13
Vyloučen hráč #26 Filip Sommer družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
23:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #26 Filip Sommer, asistoval #97 Simon Menke (4:1).
20:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #37 Josef Tejkl, asistoval #24 Aleš Vorlíček (3:1).
15:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #97 Simon Menke (3:0).
12:51
Vyloučen hráč #21 Marek Dlask družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Pavel Šlejhar, asistoval #24 Jan Bekešský (2:0).
10:43
Vyloučen hráč #13 Tobias Schier družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
09:23
Vyloučen hráč #7 František Šafařík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
07:59
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
05:18
Vyloučen hráč #33 Marek Dudáš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #89 Matyáš Vítů (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Jakub Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Štěpán Michalec, Denis Josef Horák, Simon Menke, Daniel Stuchlík, Filip Sommer