0:3
2:2
- : -

FBŠ Hattrick Brno Blue - T.J. Sokol Břeclav 5:6pn
1. Lukáš Slezák, 2. Michael Polák, 8. Jakub Kostka, 27. Lukáš Slezák, 27. Lukáš Slezák - 14. Michal Říha, 15. Tomáš Brhel, 19. Michal Šálek, 31. Michal Šálek, 32. Michal Šálek, N Pavel Gargulák; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Směja ? - Andrej Kováč ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #47 Pavel Gargulák a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #63 Tomáš Hitra a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno Blue hráč #60 Lukáš Slezák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #26 Tomáš Brhel a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
33:33
Timeout FBŠ Hattrick Brno Blue
32:19
Vyloučen hráč #26 Tomáš Brhel družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za špatné střídání.
31:19
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #62 Roman Kilián (5:5).
26:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #60 Lukáš Slezák, asistoval #41 Šimon Jonáš (5:3).
26:43
Hráč #60  Hattricku zatím comeback odmítá
26:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #60 Lukáš Slezák z trestného střílení (4:3).
18:58
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek bez asistence (3:3).
15:26
Comback is real?
14:59
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #26 Tomáš Brhel bez asistence (3:2).
13:40
Tentokrát zní břevno branky Hattricku
13:00
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #47 Pavel Gargulák (3:1).
12:00
12:00
07:28
Halou se nesl zvuk nastřelené tyče branky Hattricku
07:03
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #62 Jakub Kostka, asistoval #60 Lukáš Slezák (3:0).
03:57
Hráč Břeclavi nezakončil sólo gólem
01:46
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #51 Michael Polák, asistoval #60 Lukáš Slezák (2:0).
01:03
Zápas probíhá ve vysokém tempu
00:38
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #60 Lukáš Slezák, asistoval #74 Karel Weiss (1:0).