3:2
- : -
Sokol Rudná

TJ Sokol Jaroměř - Sokol Rudná 8:3
6. Daniel Sedláček, 15. Daniel Kroupa, 23. Marek Hejcman, 36. Michal Janeček, 36. Michal Janeček, 41. Tomáš Hejzlar, 49. Michal Nožička, 51. Daniel Sedláček - 6. Marek Hluchý, 42. František Novosad, 57. Lukáš Kepka; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + Daniel Kroupa OS:3; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 18 - Hugo Kalina 18; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:2;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Využité přesilovky, dobrá defenziva, zápas odmakaný až do 60.minuty a zasloužené 3 body pro Jaroměř před našimi fanoušky. Skvělá pozvánka na ligu v příštím roce. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za přízeň v ledovém paláci ASVAJ.
Komentář hostů Tuček Martin (Trenér):
Dneska nás trápila koncovka. Děkuji hráčům a fanouškům za zápas. Hezký zbytek večera
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:00
Poslední přihrávka Rudné skončila za mantinelem a my vidíme sklamané výrazy nad výsledkem 3:8.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty zápasu a mi vydíme kličky a falše obou tým. U míčku je více Rudná.
57:00
Díky blokaci golmana hostí se rychlá střela levého útočníka nezdařila.
56:53
Timeout Sokol Rudná
56:07
Hezká pozemní přihrávka od Matěje Dejmy na Lukáše Kapku a rychlá střela.
56:06
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #43 Matěj Dejm (8:3).
55:00
Tým hostí gfakt chce dát gól a i když jsou pomlejší tak svoji brutálnější hrou mají pořád míček.
54:00
Škeřík Daniel měl možost vystřelit, ale bekendem to střelil za mantinel.
53:00
Na míčku Rudná, ale rychle se to mění. Míček křižuje křížem krážem a hráči někdy až brutálně za ním.
52:00
Rudná rozehrává u pravého rohu svoji branku a útočí, běží za branku se stávajá mnoho faulů.
51:00
Michal Janeček útočí, ale těsně za ním je obránce hostí. A tak trefuje vrchní tyčku a míček letí mimo.
50:24
Velké mnoušství seků nakonec vymrštilo míček na střed kde ho rychle sebral Daniel Sedláček. A dal gól k levé tyčce.
50:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #77 Michal Nožička (8:2).
49:00
Tomáš hejzlar útčí a přihrává spětnou přihrávku Tomáši Hejzlarovi, střela se však zasekne o obránce Rudné.
48:11
Krásná střela z vymanění mezi zmatenou obranou hostí k břevnu.
48:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (7:2).
47:00
Jaroměř u balonku a s úžasnnými kličkami prochází přez obranu Rudné jako by tam ani nebyla.
46:53
Tým hostí si vyžádal oddychový čas, zrovna když měli standartku, která byla výborná.
46:00
Vojtěch výborný rozehrává na svojí půlce a po přihrávce za branku k levému mantinelu a útočí.
44:00
Krásné spracování levého obránce Jaroměře zabránilo střele .
43:00
Drsná situace na středu, se mění a po silné offensive Jaroměře končí míček mimo.
42:00
U levého vlastního rohu rozhrávají hostí a ti leteckou střelou se pokouší střelit. Míček je mu potom vypíchnut.
41:58
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #81 Štěpán Hanzl (6:2).
41:00
U míčku Rudná a ta rychle po mantinelu vede přihrávku a potom špatnou střelu.
40:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #88 Jiří Hofman (6:1).
40:01
Poslední zahajovací buly se zmacnil tým Rudná a obklikou vyrazili k brance.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:00
Končící druhá třetina nám přináší staženou hru Rudné a mnoho menších faulíků. Oba tými se znaží.
38:00
Atmosféra houste a my vidíme velký nátlak na Veinfertura Jiřího, který ale statečně bojuje a odráží jednu střelu za druhou.
37:00
Pravý obránce týmu hostí za bramkou a leteckou střelou, kterou však vychytal útočník domácích, vypadala nadějně.
36:00
Blesku rychlá reakce obránce Jaroměře vyvrcholila k velkému nátlaku na opačnou obranu.
35:43
Za přerušení onlinu se omlouváme. Bohužel bylo mnohu zmatu za krátkou dobu. Jaroměř na míčku a po dvou identicky stejných střelách Jaroměře se může těšit výsledku 5:1. Rychle se však mění situace po velkém zásahu obráncu Rudné.
35:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #26 Daniel Škeřík (5:1).
35:09
34:27
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:27
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
32:49
Trochu překvapivě pro Daniela Kroupu, dostal 2+10 za nesportovní chování. Jaroměř se opravdu snaží tuto chybu odčinit
32:48
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
32:48
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
31:00
Lhotský Jirka nezpracoval zmatenou leteckou protistřelu a tak rychlejší Rudná běží na branku.
30:00
Rozehrávající Rudná přímo stratila míček, když sekla do soupeře změnila hru.
29:00
V oslabení chytil krásnou střelu Jaroměšský golman a útok Rudné rychle zklamal.
28:56
Při dychtivé obraně Jaroměře nedopatřwením Patrik hořčička zblokovak soupeřovu hůl.
28:55
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky.
27:00
Výtečná blokace flórbalkou Tomáše hejzlara z týmu hostí obrátila hru. Ale bez úspěchu.
26:00
Rudná u svého levého rohu letí vysoko přez celé hřiště, bleskové spracování levého obránce, však přímo zkazila jejich hru.
25:00
Novosad František z Rudné omylem uskočil rozběhnutému útoku Jaroměřštích a tím přerušil hru.
24:00
Špatná přihrávka po mantinelu Vojtěcha Výborného následovaná útoku hostí za branku.
22:18
Zmatek obránů hotí a do toho skvělá souhra Hejcmana a Nepraše vyústila k prolomení golmana a střele.
22:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #13 Miroslav Nepraš (3:1).
22:00
Špatná dorážka domácích vyústila k ryvhlému útoku Rudné, ta se však nepovedla a obrana odráží po mantinelu míček na druhou půlku.
21:00
Útok Jaroměře při pravém mantinelu přez střed a potomk bráně se odrazila od tyčky.
20:01
Druhé zahajovácí buy se změnilo pro Jaroměř.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:5
20:00
19:00
Posllední minuta třetí třetiny a my vidíme rychlou hru, kde se snaží Rudná skórovat a Jaroměř rychle navýšit. Jaroměři se nakonec nepovedla střela do prázdé branky.
18:00
Hra na půlce hostí se vyvrbyla na rozehrání hostí a následnou letekou střelou na golmana nic se však nestalo.
17:10
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
17:00
Rostažené útočná hra Rudné spočívá hlavně v obehrávání Jaroměře. To se však nevyplatilo při rychlém výpadu útočníka z Jaroměře. A tak nechtěně sekl.
16:00
Po pádu mantinelu, rozhodčí nepískli a tak se ze zmatku nepodařil útok Rudné. Po chvíli ale pískli.
14:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:1).
14:41
Standartní situace před brankou v pravo. Danielovi Kroupovi se podařilo najít skulinku mezi obranouu hostí a dává gól.
14:00
Jaroměř rozehrává u levého svého rohu. Rudná je smáčklá a předvídá leteckou střelu, ta se však neuskuteční.
13:00
Levé křídlo týmu hostí bylo nehezky smáčknuto u levého středového mantinelu. Rudné se však rostrhnout kamenou obranu Jaroměře nepodařilo a tak ani nevystřelili.
12:00
Rudná obehrává za svojí brankou Jaroměř, ale ne a ne se z obrany dostat. Hostí hrají tělo na tělo.
11:00
Chtěná letecká nahrávka od obránce Rudné se nezdařila a obránce stratil na středu míček.
10:00
Jaroměř rozehrává u pravého rohu Rudné. Rychlé postavení a přispsobení zajistilo prázdnou branku.
09:00
Jelikož všichni byli namáčklí u branky domácích, museli to rozhodčí vyřešit buly u levého rohu. Míček spracovala Jaroměč a rychle vystartovala do útoku.
08:00
Jaroměř na balónku, ale po chvíli obehrávání míček strácí. Následná šance hostí letěla za mantinel.
05:56
Marek Hluchý neváhá a napravuje svoji minulou chybu krásnou střelou nad levé zápěstí Veinfurtera Jiří. Obrana nezareagovala včas.
05:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #97 Ondřej Šantora (1:1).
05:32
Hluchý Marek útočí přez střed, ale Michal Nožička mu bere míček a posílá ho k levému rohu hostí, kde to zpracovává Daniel Sedláček a dává gól.
05:31
04:00
Krásná a čistá situace u mantinelu před stolkem pořadatelů. Pro hostí, kterým se ale nepodařil útok.
03:00
Týmu hostí se povedlo vytlačit Jaroměřský útok za mantinel a zabránit tak střele. Stálo je to chod hry pro jejich prospěch.
02:00
Jaroměř před brankou, ani nevystřelilí protože ve vzniklám zmatku obrana spracovává míček a otáčí hru.
01:00
Rudná útočí, ale u levého rohu soupeře strácejí za mantinelem míček.
00:01
Prvního buly se zmacnil tým hostí (Sokol Rudná), kteří automaticky vystartovali vstříc brance sopeře(TJ Sokol Jaroměř).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Marek Hluchý, Ondřej Šantora, Martin Špaček, Jan Karásek, Adam Pivoňka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček