2:3
- : -
FBC Liberec

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 5:11
29. Adam Filip Hrdlička, 29. Jiří Moravík, 33. Jan Zátka, 55. Jiří Moravík, 58. Adam Filip Hrdlička - 7. Jakub Smutný, 19. Štěpán Sázavský, 25. Tomáš Urban, 28. Tomáš Urban, 28. Štěpán Sázavský, 30. Matěj Hájek, 38. Lukáš Dolejš, 38. Tomáš Urban, 47. Petr Zeman, 48. Bartoloměj Smolka, 54. Ondřej Čumpelík; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Radek Dvořák 26 - Vilém Svrček 16; po třetinách: 0:2, 3:6, 2:3;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Dnešní zápas výborně odehraný týmově. Děkuji klukům za to, co dokázali v takto malém počtu předvést. Soupeři také děkuji a přeji dobrou cestu domů.
Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér):
Dnes dávám kredit Lípě za bojovnost, my si ho bohužel za nekvalitu v součtu celého utkání nezasloužíme. Na druhou stranu ve chvílích, kdy se mohl lámat chleba, jsme zkušeně hlídali vývoj skóre. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:13
60:00
58:49
Mezi útočníky České Lípy a Libercem probíhají šermové duely u mantinelů.
57:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #89 Lukáš Šindelář (5:11).
57:08
Hrdlička posílá do brány jak míček, tak i sebe
56:47
Timeout FBC Česká Lípa
54:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #88 Radek Matouš (4:11).
54:11
Moravík s Fleklem přepli do poloautomatického režimu a střílí jak ze samopalu.
53:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:11).
53:11
Flek předvádí českolipskou fintárenskou a obehrává Čermáka s Urbanem.

51:38
Českolipští útočníci sekají před bránou ve snaze vecpat míč do Liberecké brány.
50:25
Moravík s Čumpelíkem neúprosně šermují svými hokejmami, aby získali kontrolu nad míčkem.
48:51
Liberec pokračuje v útocích a dělá z Českolipské obrany cedník.
47:45
Liberec neúprosně útočí na Českolipskou obranu.

47:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #28 Matěj Stránský (3:10).
46:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (3:9).
45:14
Flekl ihned po vběhnutí do hry přebírá míček a střílí na Libereckou bránu.
44:54
Liberec využívá přesilovky a vyvíjí tlak na Českou lípu.
43:14
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
42:41
Hosté roezhrávají v útočném rohu.
42:02
Vyloučen hráč #2 Samuel Vacek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
41:23
Dvořáka vyslyšeli čínští bohové a přidělili mu čarovné ruce které čapou výborně.
41:03
Vyloučen hráč #46 Ondřej Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
40:01
První buly poslední cirkusové třetiny vyhrávají hosté a už to zase melou v útoku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:14
40:00
39:39
Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:09
Hosté ve velké šanci.
38:28
Domácí v útoku.
37:38
Na tribuně svým okem podporuje i Stárek.
37:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #20 Štěpán Sázavský (3:8).
37:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #59 Ondřej Cejnar (3:7).
36:59
Flekl svým trvdým nehezkým zákrokem odstavil ze hry Smolku. Shodil mu hůl.
36:26
Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
35:42
Moravík střílí na Libereckou bránu, bohužel pro něj si to míček rozmyslel a letí mimo.
35:34
Moravík trefuje tyč.
34:07
Hosté v útočných pozicích.
32:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (3:6).
31:37
Smolka střílí na českolipského golmana, ale místo toho trefuje basketbalovej koš (za tři body).

31:28
Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
31:00
Dlouhý s Horákem kombinují, ale Horák šanci, doslova, zahodil.
30:33
Liberecká legenda (L) podporuje Zemana.
30:03
Svrček nyní zasvrčkoval něco na své hráče aby lépe bránili.
29:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #58 Petr Zeman (2:6).
29:01
Domácí se utrhli z řetězu a střílí branky jak o život.
28:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #37 Matyáš Flekl (2:5).
28:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #21 Jan Zátka (1:5).
27:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #29 Tomáš Urban (0:5).
27:38
Zběsilá Lea to už nedává a radši odchází na párkose do bufáče.
27:37
27:32
Kapřík ztrácí míček a domácí dostávají gól.
26:14
Dolejš si nyní povzdechl do péči. Všichny snad víme, že tam má být í.
25:12
Zátka svým důrazným a nehezkým pohledem vykázal Zemana od Dvořáka.
24:41
Dlouhý sekl florbalkou jako kdyby sekal celý les.
24:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (0:3).
23:31
Stýblo nyní zneškodnil tu kulatou věc, místo celého míčku jsou teď dvě poloviny se kterými se již hrát už asi úplně nebude.
22:18
Dlouhý přeběhl celé hřiště a tedy 40 metrů po dlouhé straně a dostává se do šance, kterou nevyužil a nyní lituje své dlouhé cesty.
21:08
Dvořák chytil míček a vyhazuje na Drahoše, který si v letu míčku spočítal, že má 26 dírek.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrává Liberec, domácí se velice aktivně a zběsile snaží získat takovou tu kulatou věc na svoje čepele.
19:33
Liberecká legenda Cejnar se dostává do šance, ale ńák se v ní zamotal.
19:12
Hráči České Lípy a Liberce se do sebe zamotali jako do chuchvalce.
18:20
Na celou halu zde hlasitě fandí domácím zběsilá Lea.
18:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský bez asistence (0:2).
17:48
Šulc se svou novou florbalkou nádherně čaruje.
16:37
Domácí se ze všech sil snaží dostat ke střele, ale moc jim to nejde.
15:51
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #23 Adam Stýblo.
15:19
Sedící Švajcr na bílé židli, donesené ze zasedačky, velice hlasitě podporuje Dvořáka.
14:49
Domácí bleskovou rychlostí rozehrávali a extrémně rychle se přemístili do útoku, kde svým dělem vystřelil Zátka.
12:37
Matouš odpálil Dlouhého a Hrdla vybombil míček do hrudi Svrčka.
11:41
Co k tomu psát, hosté jsou lepší a na hřiště se toho ani moc nědeje. Asi půjdem spát nebo nevím.