1:1
0:2
- : -

ASK Lovosice - LFP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5
8. Adam Filip Hrdlička, 26. Matěj Bureš - 11. Vojtěch Petráň, 11. Robert Málek, 19. Vojtěch Procházka, 41. Filip Šimek, 45. Marek Navrátil; rozhodčí: Josef Heřmánek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Radek Dvořák 37 - Matěj Marian 11; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:2;
45:00
45:00
Střely: domácí - 4, hosté - 15.
44:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:5).
44:39
Vyloučen hráč #16 Adam Tritthart družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
44:12
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #89 Matěj Kulhavý.
44:12
Faul Kabelky a máme tu nájezd pro Chodov.
44:00
Probíhá poslední minuta zápasu.
43:35
Chodov svou aktivní hrou v oslabení nedává domácím moc šancí.
43:14
Ronešova střela ze standardní situace zaměstnala Mariana. Hostující brankář kryje.
42:26
Třetí přesilová hra pro domácí a máme tu možnou zápletku.
42:25
Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:15
Vokál na Hrdličku a dobrý zákrok Mariana.
40:49
Fialka z velkého brankoviště přestřeluje!
40:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:4).
39:01
Přesilová hra domácích končí bez další vážnější situace. Chodov v oslabení výborný.
38:53
Filip Šimek v oslabení sám na Dvořák, výborný zákrok domácího brankáře levou rukou.
38:03
Nebezpečnou střelu Ultsche z levé strany si pohlídal Marian.
37:02
Druhá přesilová hra pro Lovosice.
37:01
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:50
Chodov s míčkem na útočné polovině, bez šance.
35:07
Standardní situace pro Lovosice. Ultschova střela ale pouze do chodovského obránce.
34:00
Chodov opět aktivnější na míčku ale domácí využívají chyb v obraně a v rozehrávce.
33:10
Souboj kapitánů o míček v rohu. Čistý souboj rameno na rameno, ale rozhodčí píská faul Hrdličky.
32:33
Růžanský z dorážky z velkého brankoviště přestřeluje.
30:40
Procházka z levé strany trefuje pouze Kabelku.
30:00
30:00
30:00
Střely: domácí - 6, hosté - 13.
29:18
Tritthart opět sám před chodovskou brankou, střela ale míří vedle.
27:52
Hrdlička vyzkoušel pozornost Mariana od pravého mantinelu.
26:50
A máme tu také první přesilovku pro Lovosice.
26:44
Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:19
Tritthart sám před Marianem, chodovský brankář chytá.
25:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Matěj Bureš, asistoval #55 Daniel Dittrich (2:3).
25:13
Matěj Bureš se obtočil kolem obránce a střelou do levého horního rohu snižuje. Výborná individuální akce.
25:00
Málek od levého mantinelu vyzkoušel Dvořáka.
23:16
Svojše svým dobrým presinkem vybojoval míček za brankou hostů a přihrával na Trittharta, který nechal vyniknout pouze Mariana.
21:00
Hra se nám trochu přiostřila na obou stranách a diváci se dostávájí do varu.
20:10
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
20:00
V přesilové hře dvakrát výborně Dvořák proti střelám Petráně.
18:46
Vyloučen hráč #9 Michal Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #8 Matyáš Kýr (1:3).
18:21
Pár nešťastných odrazů pro domácí a po přihrávce Kýra se trefuje Procházka.
16:44
Dva na jednoho v podání Chodovu likviduje v domácí brance Dvořák.
16:13
První vážnější šance hostů ve druhé třetině, bohužel pro hosty ji ale přerušuje útočný faul.
15:00
15:00
15:00
Střely: domácí - 4, hosté - 14.
14:00
Velká šance domácích! Opět vybojovaný míček a střela Hrdličky ze středu hřiště. Bohužel pro domácí mimo branku.
11:50
Standartní situace domácích končí střelou mimo branku hostů.
10:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #88 Marek Navrátil (1:2).
10:56
Dva slepené góly hostů znamenají chodovské vedení a obrat skóre.
10:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (1:1).
10:26
Je vyrovnáno. Nejdříve Vojtěch Petráň netrefil odkrytou branku domácích, poté už se ale nemýlil.
09:10
Špatné střídání domácích a velká šance hostů. Po krásné kombinaci ale chodovský útočník netrefil domácí branku.
07:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (1:0).
07:51
A máme tu úvodní gól zápasu. Výborný presink předvedl Jan Fousek a přihrávkou z levého rohu našel volného Adama Hrdličku, který se z velkého brankoviště nemýlil.
06:37
Dvořák v domácí brance na dvakrát zasahuje proti střelám z velkého brankoviště.
04:42
První výborný zákrok Dvořáka. Střelu od levého mantinelu vyrazil do rohu.
02:47
Chodov od začátku zápasu zatím aktivnější na míčku, větší šanci si ale nevytvořil.
01:05
Velká šance domácích! Sám na branku hostů běžel Honza Svojše, jeho pokus o beckhendový blafák ale hostující brankář kryje.
00:25
První šance hostů, střela od pravého mantinelu ale končí mimo domácí branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Marian; hráči v poli: Matyáš Borek, Matyáš Kýr, Vojtěch Petráň, Vojtěch Procházka, Filip Šimek
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Sebastian Vincent Galia, Tomáš Roneš, Adam Filip Hrdlička, Jakub Vokál, Jan Fousek