3:0
1:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:3
15. Jakub Nový, 16. Petr Vincenz, 26. Antonín Blažek, 28. Petr Vincenz, 38. Filip Brynda - 10. Adam Löwy, 35. Pavel Jendrichovský, 39. Jakub Černý; rozhodčí: Josef Heřmánek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Filip Matys 13 - Lukáš Šimeček 16; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 6:7
45:00
42:59
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
38:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý bez asistence (5:3).
37:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (5:2).
34:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský, asistoval #68 Zdeněk Votava (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:5
30:00
27:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Petr Vincenz, asistoval #14 Tomáš Dvořák (4:1).
25:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #14 Tomáš Dvořák (3:1).
15:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Petr Vincenz, asistoval #46 Martin Bugala (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:4
15:00
14:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #62 Jakub Nový bez asistence (1:1).
09:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #64 Ondřej Balý (0:1).
07:51
Vyloučen hráč #13 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Jakub Černý, Ondřej Balý, Pavel Jendrichovský, Adam Löwy, Oliver Med
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Matys; hráči v poli: Dominik Bürger, Šimon Mazánek, Jakub Nový, Filip Brynda, Vojtěch Vosátka