2:1
1:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - ASK Lovosice - LFP 3:5
16. James Cirelli, 29. Jakub Černý, 44. Adam Löwy - 12. Martin Kalina, 25. Michal Ultsch, 44. Adam Filip Hrdlička, 45. Jakub Vokál, 45. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Josef Heřmánek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Jan Čepička 19 - Radek Dvořák 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
44:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #32 Jakub Vokál (3:5).
44:55
Je rozhodnuto! Do prázdné branky pečetí výhru Lovosic Adam Filip Hrdlička!!!
44:30
Posledních 30 vteřin zápasu.
44:16
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
44:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #46 Antonín Kabelka (3:4).
44:16
Tak to je drama se vším všudy!!! Lovosice otáčí zápas na svou stranu. Kabelkova střela do branky ještě nezapadla, dorážka Vokála však už končí za zády Čepičky.
43:49
43:49
Je vyrovnáno! Dva na jednoho dokázali hosté vyřešit brankou. Jakub Vokál našel na středu volného Hrdličku, který srovnává střelou do pravého horního rohu!
43:29
Timeout ASK Lovosice - LFP
43:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #64 Ondřej Balý (3:2).
43:29
A v zápětí propadl Dvořákovi míček mezi prsty a Plzeň se dostává poprvé do vedení!
43:23
Hodně kontroverzní situace! Rozhodčí nejdříve chtěli vylučovat, nakonec své rozhodnutí ruší.
43:00
Zbývají poslední dvě minuty zápasu a tady se hraje o body a ve vysokém tempu!
42:41
Výhoz Dvořáka a šance pro hosty. Střílel Dittrich jen do náruče Čepičky.
41:27
Standartdní situace pro Lovosice, nepřesná rozehrávka a protiútok Plzně. Střelu Wopršalka chytá Dvořák.
40:32
Balý od levého mantinelu napřáhl, jeho ránu však Dvořák viděl a bez problému vyrazil mimo branku.
40:00
A Hrdlička znovu, tentokrát běžel sám na Čepičku ale domácí brankář drží Plzeň.
39:16
Ultsch vybojoval míček, posunul na Fouska, který hledal na středu hřiště ještě Hrdličku, jeho střela zablokovaná.
38:30
Hra přerušena, na hřišti zůstal ležet Hrdlička. Za potlesku hostující hráč nakonec vstal a odešel na střídačku.
38:00
Ondřej Balý střílí Radek "Karma" Dvořák chytá.
37:13
Lovosice v plném počtu.
36:00
Druhá přesilovka domácích v zápase, zatím bez úspěchu a nápadu. Lovosice dobře brání.
35:13
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
34:51
Výhoz Dvořáka na Hrdličku, který vystřelil. Jeho střela zblokována.
33:54
Kalina v rohu motá plzeňského Černého, nakonec umotal i sebe a míček ztratil.
33:06
Lovosičtí se teď drží na útočné polovině, ovšem žádnou vážnější akci si nevytvořili.
31:50
Přesilová hra Plzně vypadá slušně, dvě nebezpečné střely ale kryje hostující Dvořák.
30:45
Fousek na Vokála v oslabení ale jeho střela končí v náručí Čepičky.
30:30
První přesilová hra v zápase, výhodu má Plzeň.
30:27
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:8
30:00
28:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #77 Adam Löwy (2:2).
28:01
A máme znovu vyrovnáno! Na dvakrát dostal za záda Dvořáka míček Černý.
27:05
Jan Fousek sám na brankáře Čepičku. Bohužel "Fousáč" by dnes netrefil ani vodu z lodi.
26:35
Machačný na Humla, který míček sice trefil ale ten skončil za humny hostující branky.
25:31
Hra aktivní z obou stran, oba týmy se snaží vstřelit branku. Šance jim ale hatí nepřesné přihrávky.
24:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Michal Ultsch, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (1:2).
24:50
A znovu Michal Ultsch v akci, tentokrát už míček dokázal záhadným způsobem dostat za záda Čepičky.
23:22
Ultsch se dostal polosprintem na útočnou polovinu, vystřelil a? Čepička bez problémů chytá.
22:35
Wopršalek zkoušel procpat přihrávku na Vrkoče, proti byla hostující obrana.
21:19
Hrdlička na Vokála, který na dvakrát nedostal míček do branky, nejdříve zazněla tyčka za zády Čepičky, následná dorážka skončila v rohu hřiště.
20:10
Michal Ultsch napřáhl z poloviny hřiště po vzoru svého bratra Tomáše, který také rád střílí, ovšem branku netrefil.
19:10
Útočná standardka hostů končí protiútokem Plzně, kontr zastavuje Kabelka.
15:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #21 James Cirelli, asistoval #66 Jakub Černý (1:1).
15:16
Střela Fouska byla lahůdkou pro Čepičku, na druhé straně Balý vyzkoušel Dvořáka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
14:01
Plzeň zkouší srovnat stav utkání v poslední minutě, nepřesnost v přihrávkách jim ale hatí šance k zakončení.
12:24
Šance na obou stranách, nejdříve to zkoušeli hosté z hole Fouska, poté zkoušel své štěstí Ondřej Wopršalek.
11:27
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #11 Martin Kalina, asistoval #27 Alexandr Grmela (0:1).
11:27
První branku v zápase střílí hosté. Grmela našel před brankou volného Kalinu a ten se nemýlil.
10:20
Po delší době v útoku Plzeň a z hlediště se ozývají bubny fanoušků. Útok Plzně nakonec řeší zákrokem Dvořák.
09:25
Hrdlička na Kabelku a ten vyzkoušel pozornost Čepičky dalekonosnou střelou z poloviny hřiště.
08:30
Nejdříve nepřesná střela Hrdličky ze středu hřiště, poté znovu Hrdlička ze standardní situace opět mimo.
08:11
Vítek Dvořák sám před odkrytou brankou nedokázal zasunout míček kam se sluší a patří. Čepička na poslední chvíli rukou zasáhl.
07:21
Dva na jednoho alias Roneš na Svojšeho končí nepřesnou přihrávkou.
05:40
Poskakují míček kolem branky hostů se snažil Dvořák zachytit, nakonec míček skončil za brankou.
04:00
Hra od začátku zápasu nahoru-dolu. Zatím měl ale více práce hostující brankář Dvořák.
01:00
V první minutě šance na obou stranách. Za hosty střílel Hrdlička za domácí Černý.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Adam Filip Hrdlička, Jakub Vokál, Jan Fousek, Tomáš Roneš, Sebastian Vincent Galia
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jan Čepička; hráči v poli: Jakub Černý, Ondřej Balý, Pavel Jendrichovský, Adam Löwy, Oliver Med