0:3
1:1
- : -

Florbal Ústí B - TJ Lokomotiva Louny 1:8
35. František Kopáč - 1. Daniel Fraško, 10. Lukáš Hauf, 14. Daniel Zelený, 15. Lukáš Zíval, 17. Daniel Fraško, 19. Lukáš Hauf, 28. Daniel Zelený, 42. Jakub Parkman; rozhodčí: Kryštof Danda - Jáchym Chalupný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: David Prousek ? - Jiří Nipauer ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:26
O přestávku musíme sehnat novou krabičku, zdravotníkovi přestává pumpovat aorta....
43:47
Zdravotník nemusí tahat cigaretu, nikomu se nic nestalo, SPORTU KE ZDRAVÍ!
41:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 Jakub Parkman, asistoval #11 František Tuháček (1:8).
41:37
Mladičký Parkman dokázal, že je hoden svého příjmení a zaparkoval míček do brány výstavní kličkou
40:06
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #13 Jan Krejza.
40:06
Nájezd nebyl proveden špatně, ale brankář ukázal své kvality a vyčapal střelce, kterému zbyly jen oči pro pláč, PRESS F TO PAY RESPECT
40:05
Hráč s číslem 13 šel sám na bránu, ale dostal přes párky a bude se konat trestné střílení.
38:30
V posledních minutách utkání se přiostřují lokty... zdravotník si trhá zbytek vlasů, co má na hlavě. Doufejme, že se zbytek utkání obejde bez jeho zásahu
35:40
Tyčka zazněla halou, krásná střela Ústí!
34:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #9 František Kopáč, asistoval #19 Čeněk Pokorný (1:7).
34:09
Střela pod levé horní víko a brankář byl tady bez šance na úspěch. Podle výkonu této třetiny to zatím vypadá, že nějaký ten gól ze strany Ústí ještě padne.
30:50
Poslední třetina odstartovala po dlouhé, taktické diskuzi týmu Ústí.. věříme v úspěch hlavního města Ústeckého kraje, do toho kluci!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:11
30:00
30:00
15:00... KOUŘOVÁ! Zdravotník už si obouvá boty..
27:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Daniel Zelený, asistoval #81 Jakub Samuel (0:7).
27:13
Podle statistik lze usuzovat, že Louny si z tohoto utkání udělali trénink. Hrajou opravdu dobře!
23:03
Zdravotník si odskočil na rychlé žvárko... Tahá jedno za druhým ze stresu, neboť se obává o zdravotní stav našich mladých nadějných florbalistů. Hodný kluk to je!
18:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Lukáš Hauf, asistoval #14 Lukáš Zíval (0:6).
18:39
Dobrá šleha na zadní tyč hráče #15, která vyústila v gól. Louny potrzují kurzového favorita a jdou si jasně pro 3 body!
16:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #29 Matouš Málek (0:5).
16:04
Zrovna když to dopíšu, tak padl nádherný gól ze strany Tj Lokomotiva Louny. Stav utkán 0:bůra
14:52
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval bez asistence (0:4).
13:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Daniel Zelený bez asistence (0:3).
13:20
Krásná akce hráče Loun s číslem 17!! prosóloval hřiště, jak nůž máslem... klasická Viktorovka!!
12:44
O bezpečí hráčů se dnes bedlivě stará Václav Hízdo... DĚKUJEME, VENCO!!

09:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Lukáš Hauf, asistoval #68 Daniel Fraško (0:2).
09:30
Krásná střela hráče s číslem 15.... MOCNĚ mu ho tam fouknul z otočky.
08:41
Na hřišti se začaly objevovat prvky fotbalu!!
07:00
Hřištěm prolétávají bomby z půlky sem a tam!!
05:35
Louny prozatím vedou jak na branky, tak na střely... pečlivě sledujeme zápas a budeme vás informovat o změnách!
00:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #11 František Tuháček (0:1).