3:1
0:2
- : -

Aligators U16 - Bulldogs Brno Orange 3:4pn
16. Dominik Kejík, 23. Filip Sedláček, 29. Petr Kučera - 28. Jan Baláč, 41. Jan Baláč, 42. Marek Mattes, N Marek Mattes; rozhodčí: Martin Kozáček - Ondřej Braha; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Jakub Heralecký -3; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #41 Jan Baláč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #10 Petr Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #55 Marek Mattes a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #23 Šimon Grega , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Orange hráč #36 Dennis Boleloucký , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:59
Timeout Bulldogs Brno Orange
41:10
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #41 Jan Baláč (3:3).
40:24
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #28 Jan Mrva (3:2).
39:50
Timeout Aligators U16
35:32
Vyloučen hráč #9 Adam Zouhar družstva Aligators U16 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:35
Vyloučen hráč #25 Karel Švábík družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:10
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #10 Petr Kučera bez asistence (3:1).
27:58
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #36 Dennis Boleloucký (2:1).
23:08
Vyloučen hráč #77 Štěpán Zhoř družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání.
22:20
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #95 Filip Sedláček bez asistence (2:0).
15:22
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #2 Dominik Kejík bez asistence (1:0).
15:00
15:00
13:22
Vyloučen hráč #28 Tomáš Soják družstva Aligators U16 na 2 minuty za nedovolené vrážení.