2:2
1:4
- : -

TROOPERS Black - F.A.T.R. Dubňany 5:6
12. Ondřej Navrátil, 14. Ondřej Navrátil, 21. Ondřej Navrátil, 24. Lukáš Trnečka, 45. Matěj Zahradník - 17. Jan Janáč, 29. Adam Zlatník, 32. Jan Janáč, 34. Pavel Paulmichl, 40. Josef Leskovan, 45. Pavel Paulmichl; rozhodčí: Jakub Otradovec - Radek Šafář; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Makyčová 0, Daniel Štercl 0 - Petr Květoň 0; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:4;
45:00
44:52
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #11 Pavel Paulmichl bez asistence (5:6).
44:44
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #27 Matěj Zahradník bez asistence (5:5).
39:49
Timeout F.A.T.R. Dubňany
39:49
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #57 Josef Leskovan, asistoval #11 Pavel Paulmichl (4:5).
35:32
Vyloučen hráč #7 Ondřej Navrátil družstva TROOPERS Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:42
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #11 Pavel Paulmichl, asistoval #23 Adam Zlatník (4:4).
31:03
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč, asistoval #23 Adam Zlatník (4:3).
30:00
30:00
28:26
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník, asistoval #57 Josef Leskovan (4:2).
23:10
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #73 Lukáš Trnečka, asistoval #67 Karolína Gabrhelová (4:1).
23:10
Střídání brankáře. Nový brankář #19 Daniel Štercl družstva TROOPERS Black
20:45
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #73 Lukáš Trnečka (3:1).
16:23
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč z trestného střílení (2:1).
15:00
15:00
13:55
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #25 Dominik Kučera (2:0).
11:25
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #24 Klára Makyčová (1:0).
00:12
Vyloučen hráč #25 Dominik Kučera družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Otradovec a Radek Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R. Dubňany:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Klára Makyčová; hráči v poli: Matěj Zahradník, Karolína Gabrhelová, Vojtěch Mičulka, Lukáš Trnečka, Abdelrahman Elhadidy