4:2
2:2
- : -

TD-IS IBK Holice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 9:5
3. Jaroslav Tošovský, 7. Štěpán Bolehovský, 14. Tomáš Pražan, 18. Matěj Krám, 23. Matěj Krám, 27. Matěj Krám, 29. Tomáš Pražan, 31. Matěj Krám, 35. Jaroslav Tošovský - 10. Filip Kala, 19. Filip Kala, 21. Matěj Nechvíl, 39. Martin Tomášek, 40. Dominik Znamínko; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Antonín Živný; vyloučení: 0 + Michal Vajs TDKU + 4:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Valenta 14 - Daniel Krejča 2, Petra Sčučková 7; po třetinách: 3:1, 4:2, 2:2;
Komentář hostů Kořínek Michael (Trenér):
Asi to nemá smysl komentovat. Zápasy, kdy dvě třetiny je hlavní úkol hráčů nemluvit na rozhodčí a nechat se beztrestně faulovat se hrají extrémně těžko. Děkujeme FBC Trutnov za zapůjčení dresů. Občas i trenér něco zapomene.
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
39:59
Vyloučen hráč #3 Michal Vajs družstva TD-IS IBK Holice do konce utkání.
39:59
Vyloučen hráč #3 Michal Vajs družstva TD-IS IBK Holice na 2+2 minuty za nesportovní chování.
39:57
Timeout TD-IS IBK Holice
39:57
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #33 Dominik Znamínko, asistoval #13 Tomáš Trefil (9:5).
38:03
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #10 Martin Tomášek, asistoval #13 Tomáš Trefil (9:4).
34:09
Střídání brankáře. Nový brankář #12 Petra Sčučková družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
34:07
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #26 Vojtěch Maroši (9:3).
34:07
Vyloučen hráč #13 Tomáš Trefil družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování.
33:30
Vyloučen hráč #36 Filip Hýsek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:30
První přesilovka v dnešním utkání. Výhodu jednoho hráče mají Holice.
30:49
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám bez asistence (8:3).
28:56
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (7:3).
26:41
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #37 Martin Šmíd (6:3).
26:41
Krám kompletuje hattrick, skvěle poslal míček do vinglu.
23:07
Skvělý zákrok Holického golmana.
22:45
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám bez asistence (5:3).
22:45
Krám dává na 5:3.
20:05
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #30 Matěj Nechvíl, asistoval #13 Tomáš Trefil (4:3).
20:05
Chlumec snižuje na 3:4.
19:52
Šefranko trefuje tyč.
18:46
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #16 Filip Kala bez asistence (4:2).
18:46
Kala dává druhý gól v utkání.
17:08
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (4:1).
13:28
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan bez asistence (3:1).
09:07
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #16 Filip Kala, asistoval #30 Matěj Nechvíl (2:1).
09:07
Chlumec snižuje na 1:2.
08:43
Krám teď neproměnil velkou příležitost.
06:15
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #57 Štěpán Bolehovský, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (2:0).
06:15
Holice zvyšují na 2:0.
02:26
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #57 Štěpán Bolehovský (1:0).
02:26
Holice otevírají skóre utkání, 1:0.
00:01
Začíná poslední zápas dnešního dne.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Drahoňovský a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou: brankář: Daniel Krejča; hráči v poli: Filip Kala, Filip Hýsek, Martin Tomášek, Jiří Festa, Dominik Znamínko