7:0
6:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - Orka Čelákovice 17:0
1. Denis Josef Horák, 1. Ondřej Petrák, 3. Matěj Boček, 9. Dan Silbernagl, 13. Simon Menke, 14. Štěpán Šenekl, 15. Simon Menke, 15. Matěj Boček, 17. Ondřej Petrák, 18. Matouš Vítek, 21. Matouš Vítek, 25. Matyáš Vítů, 29. Marek Dlask, 31. Simon Menke, 31. Pavel Šlejhar, 32. Simon Menke, 33. Christian Bagdaň; rozhodčí: Jakub Procházka - Albert Roučka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Járka 0 - Adam Svoboda ?; po třetinách: 4:0, 7:0, 6:0;
36:00
35:45
Vyloučen hráč #27 Filip Repš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za špatné střídání.
33:22
Vyloučen hráč #18 Jakub Teš družstva Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
32:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #48 Christian Bagdaň, asistoval #18 Ondřej Petrák (17:0).
31:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #89 Matyáš Vítů (16:0).
30:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Pavel Šlejhar, asistoval #48 Christian Bagdaň (15:0).
30:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #61 Štěpán Žďánský (14:0).
28:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #18 Ondřej Petrák (13:0).
24:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #89 Matyáš Vítů, asistoval #26 Filip Sommer (12:0).
24:00
24:00
20:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #14 Matouš Vítek bez asistence (11:0).
17:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #14 Matouš Vítek, asistoval #22 Štěpán Šenekl (10:0).
16:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #57 Matěj Boček (9:0).
16:02
14:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #57 Matěj Boček bez asistence (8:0).
14:13
13:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #22 Štěpán Šenekl, asistoval #53 Michal Bartoníček (6:0).
12:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #18 Ondřej Petrák (5:0).
12:00
12:00
11:05
Vyloučen hráč #26 Filip Sommer družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
08:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #47 Dan Silbernagl, asistoval #14 Matouš Vítek (4:0).
02:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #57 Matěj Boček, asistoval #18 Ondřej Petrák (3:0).
00:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #48 Christian Bagdaň (2:0).
00:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #97 Simon Menke (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Albert Roučka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Denis Josef Horák, Simon Menke, Matyáš Vítů, Štěpán Žďánský, Filip Sommer