2:2
1:5
- : -

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 6:9
8. Matěj Vavroušek, 16. Tomáš Kačer, 18. Jakub Žiška, 24. Vojtěch Wojnar, 37. Jakub Žiška, 55. Pavel Daněk - 8. Jakub Seibert, 17. Daniel Martínek, 25. Jakub Seibert, 30. Jan Sedlák, 42. Jan Zoufalý, 44. Václav Kramel, 45. Marek Korych, 56. Jakub Seibert, 60. Václav Kramel; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Kobza 17 - Vojtěch Žáček 19; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:5;
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí):
Výsledkově zprvu vyrovnané utkání. Od druhé poloviny se přiostřilo na obou stranách, což mělo pro naše hráče negativní dopad v hlavách. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Utkání ve velmi vysokém tempu s výborným soupeřem. Domácí dobře vstoupili do utkání. Nicméne od druhé části utkání jsme hráli lépe, ale sráželo nás mnoho neproměněných šancí. Musíme pracovat dále a odstranit mnoho drobností. Děkujeme soupeři a přejeme mu mnoho štěstí v dalších kolech.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:36
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
59:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #1 Vojtěch Žáček (6:9).
59:07
Timeout Panthers Praha
59:07
Domácí zkouší hru v 6.
57:15
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #73 Dominik Hudec.
56:23
Dvě tyčky v řadě, brankář Žáček má dobře postavenou branku.
55:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #31 Marek Korych (6:8).
55:00
Bohužel, rychlá odpoveď hostů.
54:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #49 David Mašát (6:7).
54:49
Tak Pavle, tohle by fantastická střela.
Daněk na půlce napřáhl a vymetl šibenici.
52:44
Vyloučen hráč #13 Daniel Martínek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
52:44
Tentokrát si domácí zahrají přesilovou hru.
47:27
Zoufalý se snažil v rychlosti oběhnout bránu, ale Kobza dokázal dostatečně natánout nohu a utěsnit tyčku.
44:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (5:7).
44:28
Korych přešel přes tři hráče jak nůž máslem a zařizuje hostům dvoubrankové vedení.
43:48
Kramel střelou ze středu využívá přesilovou hru a tím ji předčasně ukončuje.
43:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:6).
42:37
Hrubý dobře vystihnul přihrávku, bohužel střela šla už mimo bránu.
42:08
Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
42:08
Orku čeká přesilová hra.
41:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #92 Jakub Seibert (5:5).
41:14
Nejdříve dokázal Kobza alespoň vyrazit, ale na dorážku Zoufalého už bohužel nedosáhl.
40:35
Vavroušek po kombinaci s Wojnarem trefuje jen břevínko.
37:29
Kobza se rozvalil v bráně, ale díky tomu si připisuje další úspěšný zákrok.
36:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (5:4).
36:24
Konečně dokázali domácí využít brejk a opět jdou do vedení.
31:18
Wojnar trefuje z výběhu pouze blokujícího hráče.
29:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #31 Marek Korych (4:4).
28:46
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
28:43
Bohužel přesilová hra trvala pouze minutu a osm vteřin, teď nás čeká hra 4 na 4.
27:38
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
27:38
Tohle od hráče Orky nebylo úplně přátelské, takhle sekat do kapitána domácích. Jde si odpočinout na trestnout lavici.
24:54
24:54
Nešťastně odražený míček od Daňka končí v brance Panthers, stav utkání 4:3.
23:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (4:2).
21:16
Pěkná střela Mašáta, bohužel končí až za mantinelem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
18:25
Další ukázkově ubráněná standartka Orky.
17:39
Žiška střelou po zemi na vzdálenější tyčku posílá svůj tým do vedení.
17:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #34 Tomáš Kačer (3:2).
16:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #13 Daniel Martínek, asistoval #29 Jan Sedlák (2:2).
15:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #20 Jakub Žiška (2:1).
15:44
Žiška našel na středu volného Kačera a ten si připisuje svou první trefu v Národní lize. Gratulujeme!
14:11
Rána z hole kapitána Panthers byla zblokována, rozehrávka domácích z rohu.
12:53
Kramel treguje boční síť Kobzovi brány.
10:27
Fantastická kombinace mezi Wojnarem a Vavrouškem, ten druhý zmiňovaný se dokázal dostat ke střele, kterou Žáček vyráží.
K dorážce se dral Prokůpek, bohužel neuspěl.
07:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:1).
07:33
Rychlá odpověď domácích.
07:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #91 Jan Zoufalý (0:1).
07:21
Hosté otevírají stav utkání. Po Kölblově ztrátě se okamžitě Orka vyhrla do útoku.. Zoufalý našel Seiberta, který už zametal do prázdné brány.
06:04
Teď Orka velice aktivní na soupeřově polovině, ale žádná střela na Kobzu neletěla.
05:00
Prokůpek fantasticky vybojoval v rohu, ale bohužel přihrávka po mantinelu na Ježka neprošla.

03:55
Ostřejší zákrok od Hodka, tohle klidně mohl rozhodčí posoudit dvouminutovým tresetem.
03:28
Od pořadatelského stolku posílám pozdrav naší fanince z Hodkovic.
02:40
Wojnarova přihrávka přes střed neprošla.
00:27
Wojnar z výběhu trefuje tyčku, míček se odráží k Vavrouškovi ale ten nedokázal zakončit.
00:03
Hosté začínají na balónku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Jan Sedlák, Daniel Martínek, Václav Kramel, Ondřej Špalek, Tomáš Beran
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Matouš Hrubý, Zdeněk Prokůpek, Antonín Ježek
00:00
Vítám Vás u 14. kola Národní ligy. Dnes měl do toho utkání nastoupit i útočník Lukáš Pokorný, držitelem klubového rekordu v počtu kanadských bodů, ale bohužel platnost hostování končí až zítra. Dnes to budou muset domácí Panthers zváldnout i bez tohoto borce. Věřím, že tento zápas bude skvělou podívanou pro diváka a oba týmy v tomto zápase nechají všehno. Začínáme již za 15 minut.