1:3
1:1
- : -

FBC Kutná Hora - černí - SOKOLI Pardubice 5:4pn
2. Michal Trník, 8. Michal Hruška, 24. Marek Trník, 35. Martin Landsmann, N Štěpán Blahník - 20. Matěj Tlučhoř, 24. Matěj Tlučhoř, 28. Matěj Švadlenka, 40. Filip Pavliš; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Rudolf Javořík 15 - Vít Pomajzl 10; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #11 Ota Černohorský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #70 Ondřej Prášek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #88 Matyáš Vašíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #49 Matěj Tlučhoř , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #46 Jakub Martínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #6 Ondřej Kubeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 7:6
45:00
43:21
První vyloučení zápasu a šance Pardubic rozhodnout těsně před koncem.
43:20
Timeout SOKOLI Pardubice
43:20
Vyloučen hráč #77 Ondřej Lokaj družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za hrubost.
39:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Filip Pavliš, asistoval #6 Ondřej Kubeš (4:4).
37:35
Rozhodčí přerušil hru, aby si popovídal s pardubickými fanoušky, kterým se nelíbí to, že rozhodčí podle nich nepíská nějaké fauly.
34:07
Tečovanou střelou Kutná Hora překlápí skóre na svoji stranu.
34:06
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #19 Martin Landsmann, asistoval #57 Michal Trník (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:9
30:00
29:59
Povedená třetina Sokolů, kteří dokázali srovnat skóre. I časoměřič Michal Černohorský se diví, že to dokázali.
27:32
Po srovnávacím gólu Švadlenky Černohorský nabuzuje fanoušky.
27:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #32 Filip Pavliš (3:3).
26:08
Černohorský střelou z první trefuje tyč.
23:51
Po gólu Kutné Hory Tlučhoř odpovídá stejně pikantní střelou od mantinelu k tyči.
23:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #11 Ota Černohorský (3:2).
23:25
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (3:1).
22:55
Prášek se zkušenostmi z kempů talentované mládeže netrefil bránu ze středu
19:36
Tlučhoř pikantní střelou po zemi snižuje stav utkání.
19:35
18:07
Kutná Hora tlačí na Sokoly, Pardubice se brání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:4
15:00
14:20
Černohorský řve na své spoluhráče, aby "vypadli" ze hřiště.
11:00
Čapek střelou z první netrefuje bránu, jen chci podotknout, že sdělil kapitánovi to, že gól dá.
07:39
Špatné rozebrání pardubické obrany vedlo k gólu do prázdné brány.
07:38
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #90 Michal Hruška, asistoval #46 Jakub Martínek (2:0).
06:13
Od prvního gólu žádná střela gólově neohrozila branku.
01:41
První střelou zápasu padá gól. Neideální start pro Sokoly
01:40
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #19 Martin Landsmann (1:0).