0:3
3:3
- : -

TJ SOKOL LETOVICE - Aligators U21 C 6:8
6. Josef Sedlák, 8. Marek Řeháček, 13. Josef Sedlák, 34. Ondřej Kryštof, 34. Josef Sedlák, 36. Tadeáš Dvořák - 2. Mikuláš Svoboda, 14. Tomáš Popovský, 20. Martin Houšť, 28. Mikuláš Svoboda, 28. Ladislav Dufek, 31. Adam Doupovec, 36. Lumír Kramoliš, 42. Martin Houšť; rozhodčí: Filip Havlík - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Pohl ? - Vojtěch Dvořák -6; po třetinách: 3:2, 0:3, 3:3;
45:00
44:04
Timeout TJ SOKOL LETOVICE
42:08
Vyloučen hráč #9 Mikuláš Svoboda družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:11
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #26 Martin Houšť, asistoval #10 Tomáš Líznar (6:8).
39:17
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:51
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #71 Petr Šterc (6:7).
35:51
Gól z půlky !! Tadeaáš po 125784530tém pokusu prostřelil vše co mu stálo v cestě. A drama vrcholí
35:25
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #11 Lumír Kramoliš, asistoval #9 Mikuláš Svoboda (5:7).
33:33
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #94 Josef Sedlák z trestného střílení (5:6).
33:03
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof, asistoval #88 Pavel Skoták (4:6).
30:58
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #29 Adam Doupovec, asistoval #9 Mikuláš Svoboda (3:6).
30:00
30:00
27:44
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #5 Ladislav Dufek, asistoval #10 Tomáš Líznar (3:5).
27:08
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #9 Mikuláš Svoboda, asistoval #95 Tomáš Popovský (3:4).
21:54
Aligátoři pálí tolik šancí, že budou muset platit výpalný.
20:30
Zápas je tak zábavný, že se u on-linu vystřídali už 3 lidi.
19:56
15:00
15:00
13:31
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 Tomáš Popovský z trestného střílení (3:2).
12:11
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #94 Josef Sedlák, asistoval #55 Jaroslav Řeháček (3:1).
07:41
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #11 Marek Řeháček bez asistence (2:1).
05:33
01:23
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #9 Mikuláš Svoboda bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Havlík a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators U21 C: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: David Jarošek, Martin Houšť, Tomáš Líznar, Ladislav Dufek, Vojtěch Dolíhal