0:1
4:1
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - K1 Florbal Židenice 7:5
4. Štěpán Sláma, 7. Radek Novák, 10. Richard Duchoň, 32. Denis Ligas, 36. Radek Novák, 39. Tomáš Fanta, 45. Michal Repko - 8. Ondřej Sukup, 13. Ondřej Sukup, 15. Filip Zelníček, 28. Nicolas Michael Kokeš, 41. Marek Drápal; rozhodčí: Daniel Galanský - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Tomášek ? - Filip Gotschim -7; po třetinách: 3:3, 0:1, 4:1;
45:00
44:16
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #13 Tomáš Vlk (7:5).
40:30
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
40:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #1 Filip Gotschim (6:5).
38:19
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #8 Tomáš Fanta bez asistence (6:4).
35:02
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák, asistoval #90 Denis Ligas (5:4).
31:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #90 Denis Ligas, asistoval #5 Radek Novák (4:4).
30:00
30:00
27:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš, asistoval #48 Marek Drápal (3:4).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #33 Dan Lošťák (3:3).
12:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #64 Lukáš Daniel (3:2).
09:32
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #23 Richard Duchoň, asistoval #8 Tomáš Fanta (3:1).
09:18
Vyloučen hráč #26 Nicolas Michael Kokeš družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
07:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #13 Tomasz Sikora (2:1).
06:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák, asistoval #11 Štěpán Sláma (2:0).
03:05
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #11 Štěpán Sláma, asistoval #5 Radek Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Galanský a Zdeněk Dolíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Filip Gotschim; hráči v poli: Filip Zelníček, Dan Lošťák, Tomasz Sikora, Ondřej Sukup, Lukáš Daniel