4:1
4:3
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBC Česká Lípa B 14:4
3. Radek Šťovíček, 3. Tomáš Richtr, 6. Tomáš Richtr, 6. Václav Linhart, 10. Ondřej Richtr, 19. Radek Šťovíček, 23. Tomáš Richtr, 34. Tomáš Richtr, 36. Jiří Rafaj, 36. Václav Linhart, 43. Tomáš Richtr, 48. Tomáš Richtr, 53. Václav Linhart, 56. Tomáš Richtr - 32. Marek Dzierža, 45. Marek Dzierža, 57. Zdeněk Petrák, 60. Zdeněk Petrák; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 32 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 6:0, 4:1, 4:3;
Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí):
Povinná výhra, nic víc. Děkujeme soupeři, že dorazili.
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Děkujeme domácím za utkání.
V malém počtu hráčů se vozí body z venkovního hřiště těžce.
Hezký večer.
60:00
Střely ve 3. části: 15:16
60:00
59:59
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #7 Jan Bureš (14:4).
59:27
Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák bez asistence (14:3).
55:17
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #97 Alois Burian (14:2).
54:00
Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
52:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #61 Petr Chvojka (13:2).
51:32
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #41 Josef Hanzalík.
48:08
Timeout FBC Česká Lípa B
47:31
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (12:2).
44:28
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #19 Petr Procházka (11:2).
42:18
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:15
40:00
37:52
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #97 Alois Burian.
36:06
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #19 Petr Procházka.
35:45
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart bez asistence (10:1).
35:03
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #28 Radek Šťovíček (9:1).
33:18
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (8:1).
32:00
Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:01
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža bez asistence (7:1).
22:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #28 Radek Šťovíček (7:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:5
20:00
18:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #28 Radek Šťovíček, asistoval #3 Jiří Rafaj (6:0).
09:13
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (5:0).
05:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #20 Patrik Martinovský (4:0).
05:24
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr bez asistence (3:0).
02:56
02:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #28 Radek Šťovíček, asistoval #19 Václav Linhart (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Bureš, Pavel Pešír, Zdeněk Petrák, Marek Dzierža, Petr Procházka
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Alois Burian, Ondřej Richtr, Jiří Rafaj, Radek Šťovíček, Tomáš Richtr