1:0
5:2
- : -

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 7:2
9. David Mašát, 40. David Navrátil, 48. David Mašát, 51. Matěj Vavroušek, 55. Matěj Vavroušek, 57. Petr Kölbl, 60. Petr Kölbl - 44. Adam Jakubský, 55. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Buzík 16 - Vlastimil Skalický 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 5:2;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
První novoroční vítězství se nerodilo vůbec jednoduše. Mnoho nepřesností a velká četnost vyloučení náš výkon srážela, čímž jsme nabízeli šance soupeři. Pozitivum z dnešního zápasu vidím především v perfektním herním projevu "Navrátilců" do sestavy. Děkujeme soupeři za férový zápas a zdravíme zbytek hráčů na hory a do Švédska!
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Výsledek je pro nás možná krutý ale prohra zasloužená. Soupeř nás jednoznačně předčil v osobních soubojích a hře v brankovišti. My jsme se blížili k solidnímu výkonu ve 2.třetině, ale bohužel bez vstřelených branek to nejde. Naše série sice skončila ale věřím, že se poučíme z chyb a příští týden budeme zase lepší! Je to jedna prohraná bitva, není potřeba věšet florbalky na hřebík. Sezona pokračuje dál a záleží jen na nás jak se k tomu postavíme. Díky soupeři za nové zkušenosti!
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
59:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #22 David Chochlovský (7:2).
58:32
Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
57:15
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #25 Petr Škoda (6:2).
54:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:2).
54:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #32 Adam Středa (4:2).
54:16
Středa krásnou střelou nahrává Mikšovskému a ten z první proměňuje.
52:40
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #65 Jonáš Mikšovský.
50:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #25 Petr Škoda (4:1).
48:19
Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
47:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát bez asistence (3:1).
46:44
Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:20
Rázl tvrdou střelou prostřelil 3 domácí hráče. Domácí vyvážejí balónek a Navrátil střílí mimo branku.
43:45
Tentokrát buly získali Pantheři
43:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #58 Marek Svoboda (2:1).
42:59
Náchodské oslabení opět přečkané bez ztráty kytičky.
40:59
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
40:02
Třetí úvodní buly vyhrál soupeř.
40:00
55:02
Buzíkova rychlá ruka zachránila Panthery před vyrovnávací brankou.
40:00
Střely ve 2. části: 4:6
40:00
39:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #39 Lukáš Pokorný (2:0).
33:20
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
29:30
Mašát málem připravil Panthery o vedení
27:26
Oba gólmani se dnes opravdu nenudí.
23:57
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:50
Žiška opět zasahuje a nádhernou stahovačkou získává balónek pod kontrolu domácího týmu.
20:53
Žiška ze strany prověřuje postřeh golmana Skalického a trefuje konstrukci branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:6
20:00
19:14
Buzík vychytává další prudkou střelu hostujícího hráče.
16:50
Grulich trefuje tyčku Buzíkovi brány.
14:14
Škoda spálil šanci. Čest jeho jménu.
13:00
Buzík vychytává prudkou střelu hostujícího útočícího hráče.
12:24
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
08:56
Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
08:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #7 David Navrátil (1:0).
05:05
Zdrubecký střelou od mantinelu prostřelil hostujícího obránce a trefuje Skalického.
03:28
Hudec z poloviny hřiště prověřuje střelou pozornost Skalického.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Adam Středa, David Špaček, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Matěj Vavroušek, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek, Jan Kšír, Vojtěch Zdrubecký