1:2
0:5
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:8
25. Zuzana Cihelková - 17. Anna Kytlicová, 31. Anna Kytlicová, 39. Aneta Vojtěšková, 44. Anna Kytlicová, 45. Šárka Hromková, 54. Anna Kytlicová, 57. Rozálie Janošová, 58. Aneta Feiková; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 16 - Magdaléna Hrišková 10; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:5;
Komentář domácích Lombino Marco (Vedoucí):
Dnes jsme s Ostravou drzeli dve třetiny, bohužel efektivita a vlastní gol na 1:5 nás zlomil. I tak jsem vděčný za super dvě třetiny na které zítra navážeme.
Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér):
Chtěli jsme se dnes hodně zaměřit na hru na míčku a na mezihru, což se určitě povedlo, jen nás to stálo trochu víc soustředění na finální fázi a zakončení, takže jsme produktivní začali být až ve třetí části. Ale i s nižším početem hráček a přeskládanými lajnami fajn zápas s hromadou dobrých situací.
60:00
Střely ve 3. části: 3:6
60:00
58:33
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #7 Rozálie Janošová.
57:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:8).
56:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (1:7).
53:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:6).
50:48
Timeout Panthers Praha
47:30
Vyloučen hráč #21 Kristýna Gajdečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
44:17
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková (1:5).
43:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
38:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #7 Rozálie Janošová (1:3).
32:18
Mauerová zachraňuje protiútok.
32:16
Hromkové se nepodařila klička a Ostrava jde do útoku.
30:49
30:49
Ostrava se z rychlého protiútoku dostává do vedení.
30:12
Teď měl domácí tým obrovské štěstí. Netrefená prázdná brána.
29:10
Braunové ta přihrávka přes střed snad nikdy nevyjde, ale zkouší to dál.
28:30
Mauerová zahodila soupeřku na mantinel. Fanoušci šílí.
27:45
Domácí si pomalu vytvářejí šance, ale ke střele se nedostanou.
24:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (1:1).
24:54
Ve správný čas na správném místě - střela Elišky Tázlerové trefila Cihelkové čepel a míček přeskočil brankářku hostů.
24:40
Další důležitý zákrok brankářky domácích.
14:34
Feiková pokoupala obě obránkyně domácích, ale bohužel ke střele se ona ani její spoluhráčka nedostala.
14:02
Sekání od Panthers - rozehrávka Ostravy na své polovině.
12:37
Další skvělý zákrok Rundštukové.
10:24
Ostravě se nedaří prosadit ze středu hřiště.
05:00
Hra začíná nabírat na tempu.
03:35
Drábková byla značně pomalejší a tudíž v souboji prohrála.
02:25
Rundštuková zachraňuje.
02:23
Braunová se rozhodla přihrávku na středu nezpracovat a nechala jít Ostravu do protiútoku.
01:59
Rozehrávka domácích ze svého rohu, uvidíme co vymyslí.