0:5
0:8
- : -

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:18
6. Nela Sikorová, 8. Blanka Gajdošová, 10. Dagmar Hradilová, 11. Nela Sikorová, 17. Karolína Šimková, 21. Nela Sikorová, 27. Dagmar Hradilová, 29. Blanka Gajdošová, 37. Agáta Bydlošáková, 38. Karolína Šimková, 44. Blanka Gajdošová, 45. Abigail Mojová, 46. Bára Slušná, 48. Alžběta Jandačková, 52. Jana Horečková, 57. Nela Sikorová, 57. Jana Horečková, 60. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Mai Ngoc Tran - Štěpán Weber; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 21 - Amelie Kotásková 13; po třetinách: 0:5, 0:5, 0:8;
Komentář domácích Lombino Marco (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za dnešní zápas. Holkám za bojovnost. Takové zápasy nás do budoucna posunou a budeme se snažit z nich vzít co nejvíce.
Komentář hostů David Patrik (Vedoucí):
Dnes podobný zápas tomu včerejšímu. Zlepšili jsme se v tom, že jsme chtěli dávat góly po celý zápas. Mám velkou radost z toho, že se holky dokázaly na hřišti postavit jedna za druhou. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:19
60:00
59:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #5 Jana Horečková (0:18).
56:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #31 Vendula Podsedníková (0:17).
56:40
Kutalová předvedla jak má vypadat důraz na brankovišti.
56:22
Neskutečný zákrok Macounové.
56:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #6 Dagmar Hradilová (0:16).
55:48
To bylo těsné, domácí hráčka s čílsem 49 se málem dostala k zakončení.
51:43
51:19
Tým hostí je plném počtu.
50:23
Domácí si vytvářejí šance a tlačí na soupeřky.
49:19
Vyloučen hráč #5 Jana Horečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:19
Další přesilovka domácích, ostré sekání na brankářku.
47:29
Timeout Panthers Praha
47:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Alžběta Jandačková, asistoval #31 Vendula Podsedníková (0:14).
45:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná, asistoval #24 Karolína Šimková (0:13).
44:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Abigail Mojová, asistoval #33 Adéla Částečková (0:12).
44:36
Je pěkné vidět, jak se domácí hráčky navzájem stále motivují.
43:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #88 Kateřina Zavadilová (0:11).
43:44
Kutalová ztratila na půlce a Gajdošová šla sama na Macounovou - proměňuje.
40:01
Úvodní buly třetí části vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:11
40:00
38:32
Škoda že Srbové ta přihrávka nepřišla lépe.
37:37
Čím více domácí prohrávají tím více faulují. Doufám, že nepřijde žádný vážný úraz.
37:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #11 Bára Slušná (0:10).
37:15
Desátý gól padá po skvělé střele rovnou pod víko.
36:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Agáta Bydlošáková, asistoval #11 Bára Slušná (0:9).
35:27
Bohužel, trefuje první hráčku.
35:25
Pokyn na Mandíkovou zněl jasně "na zadní a do víka"
33:56
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #75 Kristýna Mandíková.
32:12
Ani druhá rozehrávka se holkám z Vítkovic nepovedla.
31:53
Macounová předvádní hbité ruce.
31:43
Pěkný blok Mandíkové.
30:42
Vyloučen hráč #16 Karolína Kutalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:42
Teď si zahrají přesilovku Vítkovice.
28:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #20 Nela Sikorová (0:8).
28:40
Tohle nebyl vůbec pěkný zákrok na domácí hráčku s číslem 49.
26:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (0:7).
26:05
Míček sjíždí snad všem hráčkám z hole, co se to děje?
22:38
Vyloučen hráč #12 Abigail Mojová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
22:38
To bylo nechutné, domácí čeká další přesilovka.
22:00
Domácím se nepodařilo využít přesilovou hru.
20:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (0:6).
20:14
Tak bohužel nic, domácí inkasují v přesilovce.
20:00
Vyloučen hráč #11 Bára Slušná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Tak domácí začínají druhou část přesilovu hrou, Slušná se zachovala poněkud neslušně a jde si za posedět.
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:27
Tak hra je jednoznačně ja straně Vítkovic, uvidíme jak trenér namotivuje svoje dívky do druhé části.
16:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #92 Amálie Burianová (0:5).
14:00
Gajdošová nasadila nechutná gajdy Kutalové.
10:46
10:46
Macounová nejdříve vyrazila, ale spoluhráčky nepomohly v důrazu na brankovišti a hosté navyšují svůj náskok.
10:23
Schmiedová blokuje střelu Gajdošové.
09:00
09:00
Vítkovice stihli zakončit ještě před zadáním trestu.
08:51
Á bude se vylučovat, rozhodčí Weber zvedá ruku.
07:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová bez asistence (0:2).
07:39
Obránce domácích nešťastně přihrál o mantinel a trefil protihráčky botu, míček skončil v síti panthers.
07:06
Nutno řici, že hosté jsou v tlaku na branku naprosto suverní.
06:50
Další přihrávka přes střed, na tohle by si měli domácí dávat větší pozor.
06:08
Vypadá to, že domácí tým tento úvodní gól nějak nerozhodil.
05:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #92 Amálie Burianová (0:1).
05:11
Hosté otevírají skóre po neuveřitelné střele Sikorové, na tohle byla Macounová krátká.
04:45
Mauerová v souboji s dvěma hráčkama Vítkovic v rohu, bohužel podpory se jí nedostalo.
04:03
Další zákrok Macounové.
03:20
Dneska vypadá hodně namotivovaně, tak uvidíme jak co dneska předvede.
03:14
Výtečný blok hráčky domácích s číslem 49.
02:25
Gajdošová dostala skvělou přihrávku na střed, ale střela se ji moc nepovedla.
02:03
První střela na brankářku domácích... kryje maskou.
01:33
Hosté mají míček v držení.
00:23
Netrvalo to dlouho a rozhodčí Weber píská nadzvedávání florbalky, Panthers rozehrávají.
00:01
A jdeme na to, na úvodním buly vítězí hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mai Ngoc Tran a Štěpán Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Amálie Burianová, Abigail Mojová, Dagmar Hradilová, Blanka Gajdošová, Nela Sikorová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kristýna Mandíková, Tereza Mandíková, Lucie Drábková, Klára Schmiedová, Emily Maurerová
00:00
Hezké nedělní odpoledne Všem ze sportovní haly v rudenské základní škole. Dnes budou domácí panterky hostit soupeřky z Vítkovic. Věřím, že toto utkání bude plné emocí a oba týmy v něm nechají svá maxima.