4:4
1:3
1:0

Panthers Praha B U23 - Fbc Strakonice 9:8p
12. Michael Kočandrle, 18. Vojtěch Zdrubecký, 19. Jan Tvrdek, 24. David Polcar, 31. Vojtěch Zdrubecký, 36. Michael Kočandrle, 39. David Polcar, 41. Michael Kočandrle, 63. Marco Lombino - 19. Tomáš Mareš, 24. Jiří Křesák, 28. Tomáš Houska, 34. Luboš Homolka, 39. Jan Staněk, 46. Jiří Křesák, 52. Jiří Křesák, 60. Miloslav Blahuta; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Kobza 33 - Jaroslav Velek 28; po třetinách: 3:1, 4:4, 1:3, 1:0;
Komentář domácích Sysel Jan (Trenér):
Dnes jsme měli dobrý vstup do utkání, kdy jsme byli lační po gólech a relativně se nám dařila i rozehrávka. V druhé třetině jsme soupeři darovali góly vlastními chybami, které jsme si přinesli i do záverečné periody. V té jsme zaroveň i trochu polevili a alibisticky čekali na konec. Prodloužení byla jen otázka času než se dostaneme na balón.
Díky všem za zápas.

Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí):
Dneska hodně zvláštní utkání, dlouho jsme se hledali a vůbec nám nefungovala finální nahrávka při brejcích, a tím jsme vlastně soupeři darovali tři laciné góly. Takhle se o sesazení Píseckých borců prostě nebojuje.
Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
62:37
62:37
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #74 Kryštof Malý (9:8).
59:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #32 Vojtěch Houska (8:8).
56:15
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
55:58
Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
54:15
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (8:7).
45:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (8:6).
45:53
Strakonice využívají přesilovku.
45:01
Vyloučen hráč #74 Kryštof Malý družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
43:59
Křesák přestřeluje Kobzu.
42:37
Lombino si prokličkoval hřiště a dává gól.
41:22
Jančík prohazuje soupeře mezi nohama.
40:48
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #60 Marco Lombino (8:5).
38:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #96 John Adam Hodek (7:5).
38:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #19 Jiří Křesák (6:5).
35:34
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #91 Matouš Hrubý (6:4).
34:55
Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení.
33:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #3 Miloslav Blahuta (5:4).
33:22
Lombino si mění nahrávky s Vávrou a pálí mimo.
31:22
Škvor střílí do bloku.
30:15
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #48 Tomáš Jančík (5:3).
30:15
Jančík skvěle vyváží a nahrává Zdrubeckému do prázdné branky.
29:28
Prokůpek zkouší z půlky, golman strakonic chytá.
27:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (4:3).
27:00
Houska střílí z výběhu a dává gól.
23:29
23:29
Strakonice snižují náskok Panters.
23:07
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #87 David Pech (4:1).
18:38
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (3:1).
18:19
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #2 Přemysl Vávra (3:0).
17:48
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #1 Jan Kobza (2:0).
16:58
Polcar vyváží na útočnou polovinu. Škvor si dnes bohužel neseřídil mušku a pálí mimo.
15:21
Kočandrle střílí mimo.
12:41
Panthers nevyužili přesilové hry.
11:41
Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
11:04
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #1 Jan Kobza (1:0).
08:00
Rozehrávka Pantherts z rohu končí střelbou do břicha strakonického golmana.
06:32
Hra se zatím přelévá nahoru dolů.
02:20
Strakonice předvádí krásnou kombinaci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Miloslav Blahuta, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Marco Lombino, Přemysl Vávra, David Polcar, Kryštof Malý